SuperBiz firma Alior Bank i portal Zafirmowani.pl zapraszają do współpracy

Alior Bank i portal Zafirmowani.pl zapraszają do współpracy

24.05.2017, godz. 13:19
Zwolnienia w Alior Banku
foto: EAST NEWS

Zafirmowani.pl – interaktywna platforma dla właścicieli mikro i małych firm, to ciekawa propozycja dla przedsiębiorców, którzy pragną wyrobić nowe kontakty lub uzyskać dostęp do kompleksowej wiedzy na temat działalności gospodarczej.

Portal Zafirmowani.pl powstał w 2016 roku. Czytelnicy znajdą na nim artykuły i materiały wideo z zakresu: prawa, podatków, kadr i HR, marketingu i bezpieczeństwa oraz dotacji unijnych. Publikowane w serwisie treści powstają we współpracy z prawnikami, ekonomistami oraz specjalistami z renomowanych firm, m.in. EY, LINK 4 czy PCFK. W serwisie znajdziesz wskazówki, jak prowadzić i finansować własną działalność gospodarczą. Za pośrednictwem portalu możesz także zasięgnąć porady eksperta. To dobra okazja, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące cię pytania dotyczące założenia i rozwijania własnej firmy.

Zobacz też: Skarbówka prześwietli konta właścicielom firm!

Zarejestrowani czytelnicy mają do swojej dyspozycji bezpłatną aplikację księgową, która działa online – zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Z jej pomocą wystawisz fakturę, rozliczysz amortyzację, dokonasz monitoringu płatności i sprawdzisz terminarz zobowiązań wobec takich instytucji, jak ZUS czy US. W aplikacji wygenerujesz także automatyczne deklaracje podatkowe, m.in. PIT-5 i VAT-7.

Zafirmowani.pl posiada bazę przydatnych dokumentów, która zawiera wzory umów o pracę, umowy sprzedaży, a nawet – przykładowy biznesplan. Ponadto w serwisie znajdziesz rozmaite wnioski i formularze wykorzystywane podczas prowadzenia działalności gospodarczej.

Przeczytaj także: Biznesowe Oscary 2017. Poznaj laureatów prestiżowej nagrody

Portal realizuje programy partnerskie, do których zapraszane są firmy zewnętrzne. Partnerzy serwisu oferują specjalne oferty i rabaty dla użytkowników. Przykładowo, w chwili obecnej Zafirmowani.pl udostępnia zniżki na ubezpieczenia w LINK 4 i usługi T-Mobile, a nawet – bezpłatny audyt inwestycyjny firmy doradczej EBDF, która zajmuje się pozyskiwaniem środków unijnych dla przedsiębiorstw. Kolejną korzyścią płynącą z rejestracji jest dostęp do bezpłatnych, interaktywnych szkoleń realizowanych przez partnerów portalu.

Zafirmowani.pl to platforma wymiany doświadczeń biznesowych oraz źródło kompleksowej wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy. Za pośrednictwem portalu możesz nawiązać nowe relacje biznesowe i wypromować swój biznes. Warto wyrobić w serwisie wirtualną wizytówkę, która ułatwia pozyskanie nowych partnerów i kontrahentów.

Oprac. na podst. Zafirmowani.pl, Aliorbank.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: