SuperBiz firma Amazon będzie sprzedawał produkty spożywcze

Amazon będzie sprzedawał produkty spożywcze

05.05.2017, godz. 17:31
warzywa, owoce, dieta, zdrowe jedzenie, odchudzanie
foto: Materiały prasowe

Wygląda na to, że największe sieci supermarketów mogą mieć poważną konkurencję, bowiem Amazon, największy detalista internetowy, chce rozpocząć sprzedaż produktów spożywczych. „Amazon Fresh”, bo tak nazywać ma się nowa usługa, na razie będzie działać na terenie Niemiec i ma umożliwić kupno produktów świeżych oraz najwyższej jakości.

Niemiecki gigant na razie zaczyna w rodzimym kraju, ale rozważa rozszerzenie działalności „Amazon Fresh” na inne państwa. Początkowo będzie działać w wybranych dzielnicach Poczdamu oraz Berlina. Produkty zamówione przez Internet ma dostarczać w paczkach firma kurierska DHL.

ZOBACZ TEŻ: Amazon GO pozwala klientom wyjść ze sklepu bez płacenia za zakupy!

Jak zapewnia Amazon, wszystko ma być świeże i najwyższej jakości, a ci, którzy zrobią swoje zakupy do godziny 12, otrzymają je tego samego dnia. Ten, kto dokona zamówienia później, będzie miał dostarczoną żywność nazajutrz, o wybranej przez siebie godzinie.

ZOBACZ TEŻ: Amazon: Nie chorujesz, masz premię. Ale jest pewien haczyk

Usługa „Amazon Fresh” będzie darmowa przez pierwszy miesiąc, a przez każdy kolejny klient zapłaci za nią 9,99 euro miesięcznie (w formie abonamentu). Ci, którzy dokonają zakupów za więcej niż 40 euro przy jednym zamówieniu, mogą liczyć na nieograniczoną liczbę dostaw w tej cenie.

Źródło: dw.com.pl

tagi: amazon zakupy
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: