SuperBiz firma Super Biznes: Satysfakcję dają mi efekty klientów

Super Biznes: Satysfakcję dają mi efekty klientów

10.06.2014, godz. 02:00
Super Biznes: Satysfakcję dają mi efekty klientów
foto: materiały promocyjne

Obecnie nie tylko prowadzę swój Instytut, doradzając i motywując swoich pacjentów, ale także współpracuję ze szkołami, stowarzyszeniami i restauracjami, wykładam na uczelniach medycznych, a także doradzam, jak jeść i żyć zdrowo podczas warsztatów kulinarnych, mówi Magdalena Radziszewska, kobieta sukcesu!

Magdalena Radziszewska (35 l.), dietetyk, właścicielka Instytutu Zdrowego Odżywiania w Białymstoku (woj. podlaskie).- W 2007 roku postanowiłam pracować na własną rękę i założyłam siłownię dla kobiet. Ukończyłam podyplomową szkołę dietetyczną, zdobyłam uprawnienia "diet coach" oraz ukończyłam kurs medycyny komórkowej. Zdobyłam też tytuł Kobiety Przedsiębiorczej województwa podlaskiego, co dało mi motywację do dalszego rozwoju i w 2011 roku utworzyłam Instytut Zdrowego Odżywiania.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Super Expressu na e-mail

Już na początku działalności wyspecjalizowałam się w odchudzaniu. Dietę dopasowuję do stylu życia i możliwości organizmu pacjenta, a nie odwrotnie. Aby dotrzeć do klientów, organizowałam w całym województwie grupowe kursy odchudzania, dzięki czemu wiele osób mi zaufało i zdecydowało się na terapie indywidualne. Obecnie nie tylko prowadzę swój Instytut, doradzając i motywując swoich pacjentów, ale także współpracuję ze szkołami, stowarzyszeniami i restauracjami, wykładam na uczelniach medycznych, a także doradzam, jak jeść i żyć zdrowo podczas warsztatów kulinarnych. Wielokrotnie miałam w oczach łzy szczęścia, gdy zadowolone klientki dziękowały mi za to, jak bardzo pomogłam im odmienić ich życie.

Czytaj: Super Biznes: Odpowiedzialność społeczna i finanse

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: