SuperBiz firma Tak pracują właściciele Biedronki w Polsce. Zobacz siedzibę Jeronimo Martins Polska [GALERIA]

Tak pracują właściciele Biedronki w Polsce. Zobacz siedzibę Jeronimo Martins Polska [GALERIA]

05.02.2017, godz. 12:00
Warszawskie biuro Jeronimo Martins
foto: ksa.com.pl

Na warszawskim Mokotowie zlokalizowane są nowoczesne biura Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka. Biuro Główne JMP przy ul. Dolnej 3 funkcjonuje w obecnej oprawie od 2012 roku.

W 2012 r. firma Martins otrzymała nagrodę „New Retail Concept of the Year" za zmianę wizerunków sieci Biedronka. Również nowoczesne biuro Biuro Jeronimo Martins Polska zostało docenione na rynku i otrzymało certyfikat „Zielone Biuro". Projekt biurowca przygotowała pracownia KSArchitekci. To ona jest odpowiedzialna za kompleksową aranżację powierzchni biurowej.

Zobacz także: Biedronka wprowadza nową markę ubrań

Jeronimo Martins Polska zajmuje osiem pięter biurowca. Powierzchnia biurowa wraz z kantyną wynosi 5 tys. m kwadratowych (całość ma ponad 16 tys. m kw.). Korzysta z niej ponad 400 pracowników. Uzupełnienie przestrzeni stanowią zielone tarasy w budynku, których powierzchnia przekracza 1 tys. m kw.

W strefie dla gości można zapoznać się z działaniami spółki z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Na słupie podświetlanym LED z wymienną grafiką znajdziemy informacje o ambicjach spółki w tym zakresie, na ścianach wiszą oprawione dyplomy i certyfikaty, a ekspozycję uzupełniają nagrody i trofea wplecione w ramki na tafli szkła. W tej części biurowca można zrelaksować się na fotelu o opływowym kształcie czy przejrzeć katalogi firmowe. W przestrzeni dla gości dominuje fiolet, ale na każdym piętrze zaakcentowano inny kolor. I tak sale konferencyjne utrzymano w tonacji pomarańczowej, a wzrok przykuwają nowoczesne krzesła z przeźroczystymi oparciami.

Może cię zainteresować: Ikea zatrudni uchodźców z Syrii. Będą robić dywany

W biurze zainstalowano szereg nowoczesnych rozwiązań, m.in. system rezerwacji sal konferencyjnych. Przed każdą salą znajduje się monitor, na którym wyświetlane są bieżące informacje na temat tego, kto i w jakich godzinach zarezerwował salę. Pracownicy, którzy uczestniczą w pracy zespołowej, zajmują przestrzeń open space. Mają do swojej dyspozycji ergonomicznie rozmieszczone stanowiska biurowe, kantynę i wielopoziomowy, podziemny parking. Dodatkowo w budynku znajdują się liczne pomieszczenia biurowe i sale konferencyjne wykorzystywane podczas spotkań biznesowych oraz szkoleń. - Ważnym miejscem w siedzibie Jeronimo Martins Polska stała się sala testów nowych produktów – podkreśla Biuro Prasowe JMP.

Oprac. na podst. mat. pras., propertynews.pl, warszawa.wyborcza.pl, biurowce.net, metrowarszawa.gazeta.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: