SuperBiz firma Wzloty i upadki

Wzloty i upadki

22.01.2013, godz. 02:00
Kulczyk płaci Kwaśniewskiemu 50 000 miesięcznie?
foto:

WZLOTY

dr Jan Kulczyk

Właściciel m.in. Kulczyk Holding, za wspaniały gest. Najpierw kupił wystawiony na aukcji charytatywnej przez Zofię Noceti-Klepacką medal olimpijski, a następnie wspaniałomyślnie zwrócił go sportsmence.

prof. Marek Belka

Prezes Narodowego Banku Polskiego za wieloletnią działalność na rzecz rozwoju polskiej gospodarki został uhonorowany przez Pracodawców RP prestiżowym wyróżnieniem Super Wektora.

Tomasz Suchański

Dyrektor generalny sieci Biedronka za rozwój firmy. Sieć sklepów planuje wprowadzić płatności mobilne. Niebawem w Biedronkach będzie można płacić za pomocą telefonu komórkowego.

UPADKI

Ludwik Sobolewski

Były już prezes GPW, za złamanie zasad etyki biznesu. Przez to, że nie potrafił oddzielić sfery życia prywatnego od biznesowego, zrujnował swoją karierę i w atmosferze skandalu został odwołany.

Agencja reklamowa G7

Za bezmyślność oraz wykorzystanie w kampanii postaci zbrodniarza. Reklama Heyah z Leninem wywołała powszechne oburzenie. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Spot reklamowy został wycofany, a wszyscy, którzy poczuli się nim urażeni, zostali przeproszeni.

Maurice R. Greenberg

Były prezes AIG i aktualny jej udziałowiec. Greenberg złożył pozew o 25 mld dol. odszkodowania od rządu federalnego USA za to, że kilka lat temu rząd udzielił upadającemu gigantowi pożyczki na ok. 200 mld dol.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: