SuperBiz nowoczesne technologie Allegro rozdaje 20 złotych! Wystarczy zrobić małe zakupy i zapłacić BLIKIEM

Allegro rozdaje 20 złotych! Wystarczy zrobić małe zakupy i zapłacić BLIKIEM

24.11.2016, godz. 14:00
Allegro
foto: Print screen allegro.pl

Allegro uruchomiło nową formę płatności. Na popularnym serwisie aukcyjnym kupujący mogą skorzystać z BLIKA. Aby zaczęcić do korzystania z niego, firma proponuje 20 zł zwrotu z zakupów mobilnych przy wybraniu tej metody płatności.

BLIK pojawił się na Allegro 16 listopada tego roku. Ta metoda płatności jest również dostępna w aplikacji mobilnej Allegro. Użytkownicy serwisu za zakupy BLIKIEM na kwotę minimum 30 złotych, otrzymają kupon rabatowy o wartości 20 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy mobilne. Promocja obowiązuje do 10 stycznia 2017 r.

Zobacz także: Uwaga na hakerów na Allegro. Wyłudzają pieniędze od użytkowników

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom naszych Użytkowników i umożliwić im dokonywanie płatności w serwisie Allegro za pomocą BLIKA. Specjalna promocja, którą przygotowaliśmy stanowi dodatkowa zachętę i atrakcyjną nagrodę za skorzystanie z naszej usługi - mówi w serwisie prnews.pl Anna Nowacka, Dyrektor Marketingu Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK.

Aplikacja BLIK działa w wielu bankach w Polsce. Wybierając tę metodę płatności płacimy za pomocą 6-cyfrowego kodu, który generuje BLIK.

 

Źródło: prnews.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: