SuperBiz nowoczesne technologie "Anatomia startupu" - dziś premiera filmu

"Anatomia startupu" - dziś premiera filmu

28.04.2016, godz. 13:47
Startup Yuri
Startup Yuri foto: KOSMOS Production

Powstał polski film o startupach, który stara się pokazać widzowi, kim jest mityczny "startupowiec" i naświetlić działalność młodych przedsiebiorców z dziedzinych nowych technologii. W Polsce nie mówi się dużo o istnieniu potencjalnych następców Zuckerberga i Muska, a jeszcze mniej słychać o ich próbach podboju świata.

Jak ogłaszają twórcy, "Anatomia startupu to film o sukcesie, determinacji, pasji i poświęceniu. 5 inspirujących historii młodych osób, które wybrały ryzykowną drogę do spełnienia marzeń." Reżyserem filmu jest Aleksander Dembski, a producentem Kosmos Production.

Film jest pierwszym kinowym filmem, opowiadającym o polskim środowisku start-upowym. Zdaniem autorów filmu, społeczność startupowców "w naszym kraju rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. “Anatomia start-upu” może stać się drogowskazem i motywacją dla młodych, przedsiębiorczych Polaków".- Ludzie, którzy podejmują więcej decyzji, szybciej działają, są nakręceni jak motorki tak jak my, popełniają więcej błędów. I to jest wliczone w naszą działalność. Nie popełnianie błędów, to jest nierobienie biznesu. – mówi Artur Racicki, jeden z bohaterów filmu, twórca narzędzia analityczno-marketingowego Social WiFi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: