SuperBiz nowoczesne technologie Aplikacja Kauflandu ma już 100 tys. pobrań

Aplikacja Kauflandu ma już 100 tys. pobrań

29.11.2016, godz. 13:09
Blisko 100 tys. klientów pobrało aplikację mobilną Kauflandu
foto: SHUTTERSTOCK

W ciągu dwóch miesięcy od daty premiery aplikacja sieci Kaufland została pobrana 100 tys. razy. Dzięki aplikacji Kauflandu stworzysz własną listę zakupów, znajdziesz market w swojej okolicy i najkrótszą trasę do sklepu, zapoznasz się z aktualną ofertą, a także porównasz dostępne promocje. Z aplikacją Kauflandu zyskasz również dostęp do wielu przepisów kulinarnych.

Aplikację można pobrać na urządzenia z systemem iOS i Android. Mimo że jest dostępna dopiero od września br., już teraz ma ok. 100 pobrań. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie mają dostępu do drukowanej gazetki oraz łowców przecen i promocji. Aplikacja oferuje wszystko, czego potrzebuje konsument: nawigację, listy zakupów, praktyczne informacje oraz zestawienia ofert.

Aby umieścić produkt na liście zakupów, wystarczy na niego kliknąć. Stworzoną listę sprawunków można udostępnić rodzinie czy najbliższym. Produkty, które nie zostały objęte ofertą specjalną da się dopisać ręcznie. Inny sposób polega na zeskanowaniu kodu kreskowego.

Zobacz także: Wzruszający film Allegro bije rekordy popularności [WIDEO]

Aplikacja została wyposażona w książkę kucharską, która umożliwia szybkie sortowanie przepisów. Dzięki filtrowi możesz wyszukać dania wegetariańskie (Kaufland posiada oddzielna linię produktów „take it veggi"), desery, ciasta, zupy czy sałatki. Każdy składnik interesującej cię potrawy dodasz do listy zakupów za pomocą jednego kliknięcia.

Przeczytaj również: Zapłacił kartą na poczcie i stracił 200 złotych!

Aplikacja Kauflandu wykorzystuje geolokalizację, dzięki czemu bez problemu wyszukasz market w swojej okolicy, ale także – znajdziesz najkrótszą drogę do sklepu. Przy okazji za pomocą aplikacji sieci Kaufland możesz sprawdzić godziny otwarcia interesującego cię punktu, adres oraz wybór dostępnych na miejscu usług takich, jak grill-bar czy piekarnia.

Aplikacja Kauflandu dostała średnią ocenę 3,8 w Sklepie Google. Jej ostatnia aktualizacja miała miejsce 25 listopada 2016 roku. Niemiecka marka Kaufland jest obecna na polskim rynku od 15 lat. Należy do grupy Schwarz, właściciela Lidla.

Źródła: play.google.com, facebook.com, itunes.apple.com, dlahandlu.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: