SuperBiz nowoczesne technologie Cyber Monday. Co to jest Cyber Poniedziałek i gdzie szukać promocji

Cyber Monday. Co to jest Cyber Poniedziałek i gdzie szukać promocji

27.11.2016, godz. 11:23
Cyber Monday
foto: SHUTTERSTOCK

Zaledwie parę dni po Czarnym Piątku, który obchodzimy 25 listopada, przypada kolejne święto wyprzedaży – Cyber Poniedziałek. 28 listopada, w tzw. Cyber Monday, przeceny mogą sięgnąć nawet 80 proc., ale już dziś wiele sklepów proponuje zniżki na sprzęt elektroniczny. Wyjaśniamy, czym jest Cyber Monday.

Cyber Monday to wielki dzień wyprzedaży sprzętu elektronicznego w sklepach internetowych. W Stanach Zjednoczonych obchodzony jest w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. Podobnie jak w przypadku Black Friday – dnia największych jesiennych wyprzedaży, tradycja obchodzenia Cyber Poniedziałku przywędrowała do nas z USA.

Zobacz także: Czarny piątek on-line. Oto lista e-sklepów, w których są dziś promocje

Cyber Poniedziałek to wymarzony czas na zakupy gier wideo, konsol, tabletów i smartfonów. Maniacy gier komputerowych mogą szukać zniżek online w licznych sklepach z elektroniką, np. w Xbox, Steam czy GOG. W wielu przypadkach przeceny zaczynają się już w Czarny Piątek, 25 listopada.

Przeczytaj również: Dziś czarny piątek. Sprawdź, gdzie zapłacisz najmniej

Także z marketach ze sprzętem RTV i AGD przeceny ruszają się już piątek 25 listopada i potrwają do Cyber Poniedziałku, 28 listopada, włącznie. Warto odwiedzić RTVEuroAGD, Media Markt, Mediaexpert, Komputronik czy Lpelektronik, aby zaopatrzyć się w wymarzony sprzęt na promocji.

Źródła: ppe.pl, warszawa.naszemiasto.pl, amazon.de, x-kom.pl, nt.interia.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: