SuperBiz nowoczesne technologie Dzięki Biedronce bliżej nam do Japonii!

Dzięki Biedronce bliżej nam do Japonii!

23.04.2016, godz. 10:33
Biedronka
foto: Super Express

Z czym kojarzy się Japonia? Przede wszystkim z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i wszechobecnymi automatami – nie tylko z jedzeniem i napojami, ale nawet kwiatami czy biżuterią. W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do kupowania w maszynach tylko drobnych przekąsek. Chce to zmienić sieć dyskontów Biedronka, która testuje we Wrocławiu nowe, bardzo ciekawe rozwiązanie.

Mleko, woda, parówki, serek wiejski czy karna dla psa – to wszystko można kupić w automacie ustawionym przed jednym z wrocławskich sklepów sieci Biedronka. To duże ułatwienie przede wszystkim dla tych, które wybierają się do popularnego dyskontu tylko na małe zakupy i nie chcą tracić czasu na chodzenie po sklepie.

ZOBACZ TEŻ: Płatne praktyki u właściciela Biedronki

Automat z wybranymi produktami to na razie tylko rozwiązanie testowe. Nie wiadomo, czy podobne urządzenia pojawią się także przed innymi sklepami w kraju. Biuro prasowe Jeronimo Martins Polska, właściciela Biedronki, tłumaczy, że ustawienie maszyn to tylko jedna z rozważanych przez sieć opcji uatrakcyjnienia zakupów klientom. Czym jeszcze zaskoczy nas Biedronka? Zapewne przekonamy się wkrótce.

Źródło: tvn24bis.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: