SuperBiz nowoczesne technologie Grasz w Pokemon GO? Zobacz, jak zarobić na grze

Grasz w Pokemon GO? Zobacz, jak zarobić na grze

21.07.2016, godz. 12:50
Pokemony, Pokemon GO
foto: EAST NEWS

Wysokie zarobki dzięki Pokemon GO przestają być mitem. Znany jest nawet przypadek Nowozelandczyka, który rzucił pracę, aby zostać trenerem Pokemonów. Podpowiadamy, jak zarabiać na Pokemonach.

Hakowanie Pokemonów

Jednym ze sposobów na zarobek jest instalowanie graczom specjalnych wtyczek, które umożliwiają chwytanie stworków bez zmiany miejsca pobytu. Jeżeli jednak oszustwo wyjdzie na jaw, odpadniesz z gry. W Stanach Zjednoczonych taka usługa kosztuje ok. 10 dolarów. Jeśli jesteś w stanie wyłożyć na stół 200 dolarów, dostaniesz gwarancję, że nie zostaniesz usunięty z rozgrywek.

Sprzedaż kont

Wśród fanów Pokemona GO nie brakuje osób, które są w stanie zapłacić wysoką cenę, byle tylko dostać się na wyższy poziom. Dlatego jednym ze skutecznych sposobów na tani zarobek jest sprzedaż kont na Pokemonie GO. Kupujący na eBayu są w stanie zapłacić za konto na 19 – 21 poziomie nawet 600 dolarów. Gracze wystawiają na aukcjach Pokemony o różnej sile i w różnych stadiach gry.

Przeczytaj również: Pikachu i spółka w świecie finansów. Tak firmy zarabiają na Pokemon Go

Trener Pokemon GO

Kolejną formą zarobku są profesjonalne usługi z zakresu Pokemonów. W Stanach Zjednoczonych trenerzy chętnie oferują płatną obsługę aplikacji. Najemni gracze zdobywają za pieniądze Pokemony lub tłumaczą, jak polować na stworki.

Zbieranie Pokemonów w zastępstwie

Gracze, którzy nie chcą rezygnować z gry, ale ze względów czasowych nie mogą zebrać tyle Pokemonów, ile by chcieli, mają szansę zlecić to zadanie osobom trzecim. W przeciwieństwie do Criminal Case – gry, która swojego czasu biła rekordy popularności na Facebooku, Pokemon GO nie przewiduje przekazywania swoich zdobyczy osobom trzecim. Dlatego jednym ze sposobów na to, żeby utrzymać wysoką pozycję, jest tymczasowe udostępnienie swojego konta osobie trzeciej.

Może cię zainteresować: Zostań trenerem Pokemonów! Tej kobiecie udało się to zrobić

PokeMart

O tym, że handel Pokemonami zyskuje na popularności, świadczy powstanie nowej platformy aukcyjnej e-commerce w Australii. Poke Markt to miejsce, w którym można wystawiać wszystko, co związane jest z Pokemonami. Podobnie jak w polskim serwisie Allegro, na platformie zaopatrzymy się w rozmaite gadżety z Pokemonami – akcesoria, odzież, figurki, maskotki, karty do gry czy artykuły papiernicze. Jeżeli masz pomysł na ciekawe gadżety z pokemonami, spróbuj zaistnieć na Pokemonowym rynku.

Pokemon GO jest na rynku zaledwie kilka tygodni. Otwiera to szerokie możliwości przed osobami szukającymi szybkiego zarobku. Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim kreatywność i odwaga. W świecie kolorowych stworków wszystko jest możliwe.

Źródła: mashable.com, dobreprogramy.pl, pokemartaus.com

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: