SuperBiz nowoczesne technologie Kolejna awaria bankomatów Euronetu?

Kolejna awaria bankomatów Euronetu?

18.11.2016, godz. 15:36
Euronet
foto: EAST NEWS

Bankomaty Euronetu znów sprawiają kłopoty? O kolejnej już awarii alarmują internauci. Zgłaszane są problemy z wypłatą pieniędzy.

Dokładnie 10 listopada nastąpiła poprzednia awaria bankomatów sieci Euronet. Wówczas przed długim weekendem związanym ze Świętem Niepodległości, klienci wypłacali gotówkę, której maszyna nie wydawała, ale księgowała na koncie, w efekcie ją blokując.

Sprawdź też: Skandaliczna sytuacja w banku w Gdańsku. 3-latkowi zabroniono skorzystać z toalety

Osiem dni później ma miejsce kolejna awaria, o której pisze nie tylko serwis Bankier.pl, ale również informują internauci oraz czytelnicy. Zdenerwowani klienci Euronetu podkreślają, że nie tylko bankomaty nie działają prawidłowo, ale jeszcze kontakt na infolinię firmy jest niedostępny - ta działa jedynie do godziny 13.

Euronet Polska w oficjalnym komunikacie wysłanym do mediów przyznaje, że dziś "w godzinach popołudniowych mogły wystąpić ewentualne, czasowe problemy z wypłatą środków w naszej sieci". - Zakończyliśmy proces weryfikacji systemu, który wskazuje na to, że działa on już poprawnie. Za możliwe niedogodności przepraszamy - czytamy w komunikacie firmy.

Zobacz także: Na poczcie zapłacimy już kartą, a listonosze dostaną terminale

Osoby, które miały dziś problem z wypłatą pieniędzy mogą to zgłosić pod numerem 801 324 024 lub 22 519 77 71 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kontakt.euronet.pl.


Źródło: Bankier.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: