SuperBiz nowoczesne technologie Kup Samsunga, a naprawią ci zbity wyświetlacz za darmo

Kup Samsunga, a naprawią ci zbity wyświetlacz za darmo

16.03.2016, godz. 12:20
Rozbity telefon
Rozbity telefon foto: SHUTTERSTOCK

Nowe telefony Samsunga, modele Galaxy S7 i S7 edge świetnie się sprzedają. Każdy nabywca nowego smartfona firmy Samsung, który zarejestruje się na www.guards7.samsung.pl, otrzyma przedłużenie gwarancji na urządzenie do trzech lat, ale również ubezpieczenie wyświetlacza.

Kupując dobry i drogi smartfon, klient dostaje zwykle to, co przy zakupie tańszego modelu, czyli ładowarkę, słuchawki i instrukcję. Jak pisze portal metrocafe.pl, w tym roku o dodatkach i usługach do smartfonów jest zdecydowanie głośniej. I tak LG do telefonu G5 zakupionego w przedsprzedaży, dodaje słuchawki firmy Bang&Olufsen, o wartości rynkowej około 850 zł.

Zobacz także: Państwo islamskie przegrywa, ale tylko w internecie. Anonymous triumfuje

Konkurent LG, firma Samsung poszła jednak dalej i tak każdy nabywca nowego smartfona tej firmy, ale droższego modleu S7, msunga, który zarejestruje się na www.guards7.samsung.pl, otrzyma przedłużenie gwarancji na urządzenie do trzech lat, ale również ubezpieczenie wyświetlacza. Przez 12 miesięcy producent zapewnia jedną darmową naprawę ekranu. To jednak nie wszystko. Właściciele Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge w 2017 roku będą mogli skorzystać także z oferty odkupu smartfonów. W ten sposób zyskają zniżkę o wartości 1000 zł na zakup kolejnego produktu marki Samsunga.

źródło: metrocafe.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: