SuperBiz nowoczesne technologie Netflix dla graczy Xboxa. Za 40 zł aż 100 gier do wyboru

Netflix dla graczy Xboxa. Za 40 zł aż 100 gier do wyboru

08.03.2017, godz. 11:56
gry.
foto: SHUTTERSTOCK

Już tej wiosny posiadacze konsoli do gier Xbox One będą mogli skorzystać z platformy Xbox Game Pass, czyli comiesięcznego zestawu gier, do którego dostęp nabywamy po opłaceniu abonamentu. Analogicznie jak z muzyką w Spotify czy filmami w Netflixie. Usługa będzie dostępna także w Polsce.

Microsoft poinformował o premierze nowej usługi dla gamerów na początku tego tygodnia. Mowa o Xbox Game Pass, czyli platformie ok. 100 gier, do której zyskujemy dostęp po opłaceniu miesięcznego abonamentu w kwocie 40 zł. Można z nich korzystać w trybie offline, bo odmiennie do m.in. Spotify, są one pobierane bezpośrednio na twardy dysk.

Zobacz też: Motorola wraca na rynek z legendarnym telefonem. Kultowa marka nie zniknie

Użytkownicy Xbox Game Pass mogą grać tak długo jak opłacają abonament. Co miesiąc mają się pojawiać do wyboru nowe tytuły. Dodatkowo graczom mają zostać zaoferowane zniżki w dniu premiery gry, jak również w przypadku dodatków. Wśród wymienianych pierwszych pozycji Game Pass, do wybory będą m.in. „Gears of War 4", „Halo 5", „Payday 2", „NBA 2K16" i „LEGO Batman".

Xbox Game Pass będzie funkcjonował na najnowszej wersji Xboxa - One, ale w ofercie zostaną oddane zarówno gry, które ukazały się na poprzednią konsolę Microsoftu - Xbox 360.

Sprawdź również: Lego stworzyło „Facebooka dla dzieci" i wprowadza go do Polski

Zdaniem szefa Xboxa Phila Spencera, Game Pass swoją premierę będzie miało "późną wiosną" w 27 krajach - również w Polsce.


 

Źródło: "Gazeta Wyborcza"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: