SuperBiz nowoczesne technologie Netflix za darmo przez rok w T-Mobile

Netflix za darmo przez rok w T-Mobile

21.07.2017, godz. 12:57
W Polsce dostępny jest cennik Netflixa w złotówkach
W Polsce dostępny jest cennik Netflixa w złotówkach foto: SHUTTERSTOCK

T-Mobile obiecuje bezpłatny dostęp do Netfliksa nawet przez rok. Klienci, którzy wybiorą lipcową ofertę T-Mobile, oprócz tego, że będą oglądać za darmo telewizję Netflix, zyskają nielimitowane rozmowy, bezpłatne SMS-y i MMS-y w Polsce i na obszarze Unii Europejskiej oraz do 10 GB szybkiego internetu, w tym bezpłatne gigabajty w roamingu w UE.

Aby oglądać telewizję za darmo, trzeba skorzystać z oferty „T-Mobile 1 - Bez Limitu". Pierwsze 10 GB transferu będzie z pałną nieograniczoną prędkością, ale po wyczerpaniu szybkich giganajtów internet spowolni do 1 Mb/s. Sieć T-Mobile przygotowała także dodatkową bonifikatę dla osób, które zdecydują się kupić w ofercie smarfona – abonenci będą mogli przez jeden rok oglądać nieodpłatnie filmy na Netfliksie. Osoby, które wybiorą „T-Mobile 1 - Bez Limitu" ze smartfonem, mają do wyboru takie urządzenia, jak Samsung Galaxy S8 czy LG G6.

PATRZ: Netflix za darmo przez rok? Nie daj się nabrać na to oszustwo!

Opłata abonamentowa wynosi 30, 40 lub 50 zł miesięcznie w zależności od tego, czy klient wybierze ofertę dla czterech osób, duetu czy jednej osoby. W przypadku opcji z telefonem abonament rośnie. Przykładowo, za wersję ze smartfonem HUAWEI P9 Lite 2017 czteroosobowa rodzina zapłaci 50 zł miesięcznie, para – 60 zł miesięcznie, a singiel – 80 zł miesięcznie. W zależności od wysokości abonamentu, zmienia się także ilość dostępnych danych w roamingu.

CZYTAJ: Netflix za darmo. Jak oglądać?

21 lipca rozpoczęła się kampania reklamowa T-Mobile Polska „Teraz Możesz", w której sieć zdradza główne założenia oferty. Taryfa „T-Mobile 1 - Bez Limitu" jest reklamowana w telewizji, internecie, w tym w social mediach, na reklamach zewznętrzych i w salonach sprzedaży T-Mobile Polska. Promocja skierowana jest do nowych i obecnych klientów, którzy wybiorą ofertę „T-Mobile 1 - Bez Limitu" z telefonem w wariancie „Dla ciebie", „Dla duetu" lub „Dla rodziny".

Oprac. na podst. wirtualnemedia.pl, t-mobile.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: