SuperBiz nowoczesne technologie Netflix za darmo. Sprawdź nową ofertę telewizji internetowej

Netflix za darmo. Sprawdź nową ofertę telewizji internetowej

09.02.2017, godz. 15:12
W Polsce dostępny jest cennik Netflixa w złotówkach
W Polsce dostępny jest cennik Netflixa w złotówkach foto: SHUTTERSTOCK

Znana platforma VOD ponownie proponuje bezpłatny miesięczny dostęp do filmów, seriali i programów. Internauta, który nie jest nowym, ani niedawnym użytkownikiem serwisu, może wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów: na 1 ekran, 2 ekrany + HD lub 4 ekrany+HD. Oferta wygasa w sobotę 1 kwietnia 2017 r. i ma pewne ograniczenia – informuje antyweb.pl.

Serwis streamingowy wysyła do dawnych subskrybentów propozycję bezpłatnego użytkowania telewizji przez jeden miesiąc. W przypadku braku rezygnacji z subskrypcji, po miesiącu użytkowania wybrana usługa będzie płatna. To kolejna próba zjednania sobie nowych klientów.

Przeczytaj również: Netflix pozwala pobierać filmy! Sprawdź, co możesz ściągnąć

- Oferta wygasa w dniu 1 kwietnia 2017 r. (sobota). Oferta ma jednak pewne ograniczenia i niektórzy odbiorcy mogą nie kwalifikować się do programu. Oferta nie jest skierowana do aktualnych lub niedawnych członków serwisu Netflix. Netflix może ograniczać uprawnienia do bezpłatnego okresu próbnego, aby zapobiec nadużyciom. Po bezpłatnym okresie próbnym zaczną obowiązywać miesięczne opłaty za członkostwo – ostrzega Netflix w wysłanym komunikacie.

Zobacz także: Netflix za darmo. Jak oglądać?

Netflix wszedł do Polski w zeszłym roku. Mimo że jest to największa na świecie platforma VOD, nie udało jej się jeszcze zawojować naszego rodzimego rynku. Po polskiej premierze Netflixa niektórzy użytkownicy skarżyli się, że brakuje filmów z polskim tłumaczeniem, inni wyrażali brak zadowolenia z dostępnej bazy filmów. Teraz wszystkie dostępne materiały są spolszczona, a telewizja obiecuje nowe filmy, seriale i programy. Ponadto serwis zapewnia, że w dalszym ciągu będą one wyświetlane bez reklam.

Oprac. na podst. antyweb.pl, vodnews.pl

tagi: Netflix
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: