SuperBiz nowoczesne technologie Netlix: za abonament zapłacisz w złotówkach, ale oferta jest ograniczona

Netlix: za abonament zapłacisz w złotówkach, ale oferta jest ograniczona

07.06.2016, godz. 16:52
W Polsce dostępny jest cennik Netflixa w złotówkach
W Polsce dostępny jest cennik Netflixa w złotówkach foto: SHUTTERSTOCK

Za dostęp do największej telewizji VOD na świecie możesz już zapłacić w rodzimej walucie. Firma Netflix Polska opublikowała cennik w PLN. Chociaż stawki za abonament w złotówkach są zbliżone do tych w euro, to polski widz nie ma dostępu do pełnej oferty telewizji.

Netlix jest dostępny w Polsce od początku br., ale mimo to za dostęp do streamingu trzeba było płacić w obcej walucie. Teraz klienci z Polski nie muszą ponosić kosztów przewalutowania. Do wyboru mają trzy rodzaje abonamentu. Niestety, cena, jaką trzeba zapłacić za dostęp do telewizji, jest wygórowana.

Klienci mają do wyboru trzy rodzaje abonamentu: Basic (podstawowy), Standard i Premium. Miesięczne wypłaty wynoszą odpowiednio: 34, 43 lub 52 złote. W ramach każdego abonamentu pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezpłatny. W każdej chwili można również zrezygnować z dostępu do telewizji. W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy otrzymują nielimitowany dostęp do kanału VOD, która można odbierać zarówno na urządzeniach desktopowych i mobilnych, jak i telewizyjnych. Jednak jakość steamingu pozostaje uzależniona od wysokości abonamentu.

Przeczytaj również: Aż 314 tysięcy Polaków nie płaci za telefon. Rekordzista zalega z płatnością...

Za 34 zł miesięcznie nie uzyskamy obrazu w jakości HD. Za 43 zł mamy już taką możliwość, a za 52 zł miesięcznie zyskujemy obraz w jakości ultra HD. W przypadku abonamentu Basic materiał można oglądać tylko na jednym ekranie. Abonament Standard gwarantuje dostęp do telewizji na dwóch niezależnych ekranach, a abonament Premium – na czterech.

Chociaż telewizja jest dostępna w Polsce, to jednak nie każdego użytkownika może zainteresować oferta Netflixa. Nie wszystkie propozycje można obejrzeć na terenie naszego kraju, a ponadto tylko wybrane materiały są tłumaczone na język polski.

Netflix to najpopularniejsza telewizja internetowa na świecie. Dostępna jest w 190 krajach i szczyci się 81 mln widzów. Sieć udostępnia online seriale, filmy fabularne i dokumentalne oraz materiały autorskie. Użytkownicy telewizji chwalą ją za brak reklam oraz możliwość wstrzymania i wznowienia odtwarzania w dowolnym momencie.

Źródła: fdb.pl, spidersweb.pl, netflix.com

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: