SuperBiz nowoczesne technologie Outer Pioneer. Nowa, darmowa gra akcji zostanie wydana przez Polaków

Outer Pioneer. Nowa, darmowa gra akcji zostanie wydana przez Polaków

06.12.2016, godz. 16:20
Outer Pioneer. Nowa, darmowa gra akcji zostanie wydana przez Polaków
foto: SHUTTERSTOCK

Mamy dobrą wiadomość dla graczy, którzy są miłośnikami RPG-ów i świata science fiction. W IV kw. 2017 r. na rynek trafi Outer Pioneer, nowa gra bydgoskiej firmy Vivid Games. Będzie można ją pobrać ze Sklepu Google i App Store'a.

Bydgoska spółka nabyła prawa intelektualne do gry Outer Pioneer od brytyjskiej firmy Game Odyssey. Obecnie zajmuje się koprodukcją gry. Jak zapewnia, prace nad Outer Pioneer znajdują się na zaawansowanym etapie – informuje rp.pl.

Zobacz także: Gra o tron zdobyła rekordowo dużo nagród Emmy

Bohaterowie gry przeniosą nas w świat pełen kosmicznych wrażeń. Będą mieli do spełnienia misje na innych planetach, mają uczestniczyć w podróżach, które pozwolą im eksplorować kosmos, staną do walki z przeciwnikami, a także przyjdzie im zdobywać i niszczyć fortece wrogów. Gracze zyskają możliwość nabywania nowych umiejętności, a także – rozbudowy broni i ekwipunku poszczególnych postaci.

Przeczytaj również: Producent "Wiedźmina" przesuwa termin prezentacji kolejnej gry

- Tytuł ma bardzo duży potencjał, dlatego zdecydowaliśmy nabyć prawa intelektualne oraz koprodukować grę. Mimo że Outer Pioneer jest grą w zaawansowanym stadium produkcji, chcemy rozbudować i dopracować ją w każdym istotnym szczególe – dlatego premierę zaplanowano dopiero w IV kw. 2017 r. – zapowiedział cytowany w komunikacie prasowym Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Oprac. na podst. rp.pl, biznes.onet.pl, linkedin.com

tagi: gra
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: