SuperBiz nowoczesne technologie Pancerna moc na wyciągnięcie ręki- Hammer Iron 2

Pancerna moc na wyciągnięcie ręki- Hammer Iron 2

24.10.2016, godz. 00:00
Pancerna moc na wyciągnięcie ręki- Hammer Iron 2
foto:

Hammer Iron 2 to prawdziwie pancerny smartfon. Solidny, odporny na wstrząsy i upadki, wytrzyma bez szwanku zanurzenie w wodzie, a jego szczelna obudowa nie dopuści do wnętrza urządzenia żadnych zanieczyszczeń. W dodatku ma wyjątkową żywotną baterię, która pozwala na długie korzystanie ze smartfona bez konieczności częstego ładowania. To po prostu telefon dla każdego, komu zależy na maksymalnej trwałości i odporności sprzętu.

Ileż to razy z przerażeniem patrzyliśmy, jak telefon wyślizguje nam się z rąk i ląduje na podłodze albo podczas kąpieli wpada do wanny pełnej wody. Przetrwa czy nie? Tego pytania nie będziemy musieli sobie zadawać, gdy staniemy się właścicielami Iron 2. Bo przetrwa na pewno. Jego obudowa została tak skonstruowana, że nie straszne mu takie upadki. Ponadto przy zamkniętych uszczelkach jest w pełni wodoszczelny.

Szybki, sprawny i pojemny

Czterordzeniowy procesor sprawia, że wszelkie funkcje smartfona działają bardzo sprawnie. Dzięki pamięci RAM wynoszącej 1 GB i 8 GB pamięci wewnętrznej (można ją jeszcze dodatkowo rozszerzyć o kartę microSD do 32 GB) oraz najnowszemu systemowi operacyjnemu Android 6.0 Marshmallow można bez problemu uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie, nie obawiając się, że urządzenie się zawiesi lub zacznie pracować w żółwim tempie. Użytkownicy będą też z pewnością zadowoleni z 4-calowego wyświetlacza, wyposażonego w matrycę In-Plane Switching, która zapewnia wyraźny obraz pod różnymi kątami.

W duecie

Oddzielnie kontakty zawodowe i prywatne? W Iron 2 to możliwe, ponieważ jest on wyposażony w funkcję Dual Sim, która umożliwia korzystanie z dwóch kart SIM na jednym telefonie, czyli np. posiadanie dwóch numerów: służbowego i osobistego obsługiwanych przez jedno urządzenie. Takie wygodne rozwiązanie zapewniają dwa sloty (złącza) na kartę SIM.

Bateria nie do zdarcia

Uczucie bezradności, gdy odmawia posłuszeństwa niedawno ładowany telefon, właśnie wtedy, gdy najbardziej potrzebujemy z niego skorzystać, zna chyba każdy. A jeśli jeszcze nie mamy przy sobie ładowarki ! Takich niespodzianek nie powinien nam sprawić Iron 2. Bateria o pojemności 2400 mAh po naładowaniu pracuje bez problemów dwa dni, bez względu na to jakie funkcje uruchamiamy.

Odrobina rozrywki

Amatorzy robienia zdjęć będą z pewnością zadowoleni mając zawsze pod ręką Iron 2 z dwoma aparatami fotograficznymi. Główny 5 Mpx pozwala zrobić doskonałej jakości fotografie krajobrazów, pamiątkowe fotki z podróży czy portrety najbliższych. Drugi, przedni - to prawdziwa gratka dla wielbicieli selfie, a także dla tych, którzy lubią przeprowadzać wideorozmowy. Miłośników gier i kolekcjonerów aplikacji niewątpliwie ucieszy nieograniczony dostęp do Google Play Store.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: