SuperBiz nowoczesne technologie Pokemon Go: te akcesoria dla graczy podbijają rynek [GALERIA]

Pokemon Go: te akcesoria dla graczy podbijają rynek [GALERIA]

25.07.2016, godz. 15:22
Pokemon Go: te akcesoria dla graczy podbijają rynek
Pokemon Go: te akcesoria dla graczy podbijają rynek foto: www.slashgear.com

Nie tylko aplikacja Pokemon Go, ale również akcesoria do gry nęcą osoby, które postanowiły wziąć udział w polowaniu na kolorowe stworki. W sieci pojawia się coraz więcej gadżetów, które mają zwiększać efektywność graczy.

Odwieczny problem łowców Pokemonów stanowi ładowanie smartfona. Oczywiście niezbędnikiem graczy stały się power banki, które pozwalają przedłużyć cykl ładowania urządzenia mobilnego. Specjalnie z myślą o fanach filmowej wersji Pokemonów do sprzedaży trafiło nietypowe etui na urządzenia mobilne, które posiada dodatkowe źródło zasilania telefonu o mocy 2,600mA. Wydrukowany w 3D Pokédex to prawdziwy rarytas dla użytkowników, którzy pamiętają telewizyjną wersję Pokemona. Wygląda identycznie jak gadżet z serialu. Kabura pasuje na smartfona Samsung Galaxy S4. Ponadto na rynku dostępne są inne, mniej finezyjne etui na smartfony z motywami gry.

Przeczytaj również: Pokemon Go na Windowsa? Deweloper zapowiada premierę w sierpniu

Znaleźli się nawet kreatywni, którzy handlują wydrukowanymi w 3D nakładkami na smartfona. Akcesoria te ułatwiają łapanie stworków na ekranie urządzenia. Na eBayu pojawiły się również takie wynalazki, jak opaska na smartfona, którą należy zawiesić na kręcącym się wiatraku sufitowym. Ten gadżet ma przyśpieszyć wykluwanie się Pokemonów z jajek. Od 8 sierpnia w oficjalnej sprzedaży będzie znajdować się bransoletka do łapania Pokemonów – Pokemon Go Plus.

Zobacz także: Pokemon GO przestanie działać? Groźna grupa hakerów zapowiedziała atak

Oddzielną kategorię stanowią popularne wśród wirtualnych trenerów Pokemonów koszulki, które sygnalizują pełnioną przez nich funkcję. Dużą popularnością cieszą się także kolorowe odznaki w kształcie bohaterów gry. Można je dostać na znanych serwisach aukcyjnych, Etsy.com, eBay.com, ale też – na najpopularniejszym w Polsce Allegro.pl. Sprzedawcy wystawiający swoje produkty na aukcjach internetowych wpisują w tytule aukcji hasło „Pokemon GO" tylko po to, żeby przyciągnąć więcej klientów. Przykładowo, opis „etui do Pokemon GO" ma skłonić do zakupu osoby, które pragną zaopatrzyć się w sprzęt ułatwiający tropienie Pokemonów na mieście.

Źródła: mashable.com, slashgear.com, antyweb.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: