SuperBiz nowoczesne technologie Poznaj Polskę z aplikacją "Meet Poland". Od 1 września także w języku polskim

Poznaj Polskę z aplikacją "Meet Poland". Od 1 września także w języku polskim

19.08.2016, godz. 11:24
Warszawski Senior. Piękna nasza Polska cała
foto: SHUTTERSTOCK

Aplikacja Poznaj Polskę/Meet Poland stanowi praktyczny przewodnik po najpiękniejszych częściach i nieznanych zakątkach kraju. Obecnie dostępna jest w angielskiej wersji językowej, a już od 1 września będzie możliwość pobrania jej także w języku polskim.

Aplikacja podzielona jest na sześć kategorii i zawiera propozycje wycieczek wraz ze szczegółowymi wskazówkami, jak dotrzeć w konkretne miejsca. Dzięki tym informacjom, łatwiej i wygodniej jest zaplanować podróż po Polsce. Kategoria „Patrząc wstecz” pozwala podążać za najważniejszymi wydarzeniami z historii Polski, zakładka „Skarby natury” podpowie, w jakich miejscach w Polsce można popływać kajakiem, spotkać żubra czy pospacerować po dzikiej plaży. „Polska w kalejdoskopie” pokaże natomiast najciekawsze krajowe atrakcje i zabytki.

Zobacz też: Zobaczysz dzwoniącego zanim odbierzesz. Poznaj komunikator Google Duo

Miłośnikom kultury przypadnie do gustu kategoria „W kręgu kultury i sztuki”, w której można znaleźć informacje na temat ciekawych wystaw muzealnych czy wydarzeń kulturalnych. Zupełnie inną stronę naszego kraju odsłania zakładka pod nazwą „Polski biznes i innowacje”, która prezentuje dokonania polskich przedsiębiorstw, natomiast „Smakowita Polska” - poprowadzi każdego głodnego wrażeń smakosza po regionalnych specjałach polskiej kuchni.

Aplikację Meet Poland można pobrać ze sklepu Google Play oraz AppStore, na wszystkie urządzenia obsługujące system Android i iOS. Uruchomienie aplikacji w polskiej wersji językowej planowane jest na 1 września. Twórcą aplikacji Grupa Onet-RAS Polska, a oprócz PKP Intercity partnerami są PKP S.A., Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Rozwoju.

 

Źródło: PKP Intercity

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: