SuperBiz nowoczesne technologie Wiemy, kiedy Samsung zaprezentuje nowy model Galaxy S8 [ZDJĘCIA]

Wiemy, kiedy Samsung zaprezentuje nowy model Galaxy S8 [ZDJĘCIA]

02.03.2017, godz. 12:11
Samsung Galaxy S8 - KONCEPT
Samsung Galaxy S8 - KONCEPT foto: Behance

Po wybuchowym modelu Galaxy Note 7, Samsung rusza z nowym modelem smartfonu. Najnowszy egzemplarz zostanie zaprezentowany 29 marca tego roku - informuje agencja "Reuters".

Samsung nie przedstawił następcy feralnego Galaxy Note 7 na tegorocznym Mobile World Congress (27.02-2.03), jak to miał w zwyczaju czynić w przypadku prezentacji nowych modeli smartfonów.

Zobacz również: Nie tylko 3310. Oto Nokie, które po odświeżeniu byłyby sprzedażowym hitem

Fani koreańskiej firmy muszą poczekać na imprezę Samsung Unpacked, która odbędzie się 29 marca w Nowym Jorku. W styczniu pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że Samsung chce wstępnie wyprodukować 10 mln Galaxy S8. Produkcja ma ruszyć w marcu, a sprzedaż w kwietniu.

Premiera S8 nastąpi rok po premierze Galaxy Note 7. W październiku ubiegłego roku producent potwierdził w oficjalnym komunikacie, że zdecydował się wycofać z obiegu wszystkie aparaty "siódemki" i poprosił o zwrot smartfonów nawet tych użytkowników, którzy wymienili wadliwy sprzęt na nowy.

Czytaj również: Rejestracja kart SIM – są zastrzeżenia do operatora

Źródłem problemu w Note 7 okazały się być baterie. Ich przegrzanie doprowadzało do zapalenia urządzenia. Defekty znaleziono w dwóch różnych rodzajach baterii. Jak zapewnia koncern, wady oprogramowania czy elementów konstrukcyjnych nie miały związków z wybuchami.

 

Źródło: "Puls Biznesu"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: