SuperBiz nowoczesne technologie Wysłałeś wiadomość i żałujesz? WhatsApp pozwoli Ci ją skasować

Wysłałeś wiadomość i żałujesz? WhatsApp pozwoli Ci ją skasować

20.12.2016, godz. 10:49
Aplikacja WhatsApp
foto: SHUTTERSTOCK

WhatsApp szykuje kontrowersyjny prezent dla użytkowników. Skasują wysłaną wiadomość, nawet jeśli odbiorca już ją przeczytał. A to jeszcze nie wszystkie niespodzianki, które przygotowują właściciele aplikacji.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wysłać wiadomość do innej osoby niż była przeznaczona lub o treści, za którą potem było Ci wstyd? Dotychczas w momencie naciśnięcia przycisku „wyślij" było już za późno, jednak teraz może się to zmienić. Aplikacja WhatsApp postanowiła wyjść naprzeciw takim problemom. Jej właściciele planują wprowadzić dwie nowe funkcje, dzięki którym nadawca zachowuje pełną kontrolę nad wysłaną wiadomością.

Sprawdź także: [ŚWIĘTA 2016] Jakie aplikacje będą pomocne przy zakupach

Pierwsza z nich umożliwi usuwanie wysłanych wiadomości i to bez względu na to czy odbiorca zdążył ją już przeczytać. Druga pozwoli natomiast na edycję wysłanej wiadomości. Nowe opcje będą obejmować nie tylko wiadomości tekstowe, lecz także pliki multimedialne, takie jak: zdjęcia czy wideo. Wciąż nie wiadomo jednak, kiedy użytkownicy aplikacji będą mogli skorzystać z nich po raz pierwszy – ich wprowadzenie wciąż jest na etapie planowania.

Czytaj też: Zobaczysz dzwoniącego zanim odbierzesz połączenie! Poznaj komunikator Google Duo

WhatsApp to aplikacja, należąca od dwóch lat do Facebooka, która może pochwalić się ponad miliardem użytkowników. To efekt m.in. wyścigu technologicznego, który firma prowadzi z konkurencją. Rok temu aplikacja wprowadziła możliwość bezpłatnych rozmów telefonicznych, natomiast w kwietniu br. szyfrowanie całej komunikacji między swoimi użytkownikami. Możliwość edycji i kasowania wiadomości to kolejny wabik, który ma zachęcić kolejne osoby do zainstalowania aplikacji.

Źródło: Bankier.pl

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wysłać wiadomość do innej osoby niż była przeznaczona lub o treści, ya którą potem było Ci wstyd? Dotychczas w momencie naciśnięcia przycisku „wyślij” było już za późno, jednak teraz może się to zmienić. Aplikacja WhatsApp postanowiła wyjść naprzeciw takim problemom. Jej właściciele planują wprowadzić dwie nowe funkcje, dzięki którym nadawca zachowuje pełną kontrolę nad wysłaną wiadomością.Sprawdź także:Pierwsza z nich umożliwi usuwanie wysłanych wiadomości i to bez względu na to czy odbiorca zdążył ją już przeczytać. Druga pozwoli natomiast na edycję wysłanej wiadomości. Nowe opcje będą obejmować nie tylko wiadomości tekstowe, lecz także pliki multimedialne, takie jak: zdjęcia czy wideo. Wciąż nie wiadomo jednak kiedy użytkownicy aplikacji będą mogli skorzystać z nich po raz pierwszy – ich wprowadzenie wciąż jest na etapie planowania.Czytaj też:WhatsApp to aplikacja, należąca od dwóch lat do Facebooka, która może pochwalić się ponad miliardem użytkowników. To efekt m.in. wyścigu technologicznego, który firma prowadzi z konkurencją. Rok temu aplikacja wprowadziła możliwość bezpłatnych rozmów telefonicznych, natomiast w kwietniu br. szyfrowanie całej komunikacji między swoimi użytkownikami. Możliwość edycji i kasowania wiadomości to kolejny wabik, który ma zachęcić kolejne osoby do zainstalowania aplikacji.Źródło: Bankier.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: