SuperBiz nowoczesne technologie Xbox One S. Co zawiera odchudzona wersja konsoli [WIDEO]

Xbox One S. Co zawiera odchudzona wersja konsoli [WIDEO]

04.08.2016, godz. 11:43
Nowy xBox jest już w sprzedaży
foto: Materiały prasowe

2 sierpnia na rynek trafiła długo wyczekiwana, odchudzona konsola firmy Microsoft – Xbox One S 2 TB. Jest o 40 proc. mniejsza od swojej poprzedniczki, pod względem gabarytów bije nawet PlayStation 4, a dzięki płycie ultra HD pozwala na odtwarzanie filmów wideo w rozdzielczości 4K. Zobacz, co jeszcze potrafi to urządzenie.

Xbox One S 500 GB

W cenie 1399 zł można zakupić wersję podstawową z dyskiem HDD o pojemności 500 GB. W tej cenie otrzymujemy: konsolę, kontroler, ostatnią FIFĘ i 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do Xbox Live Gold.

Xbox One S 1 TB

Jeżeli dopłacimy 200 zł, otrzymamy produkt z dwa razy lepszym HDD-kiem. Ta wersja kosztuje 1599 zł, ale ma już dysk o pojemności 1 TB, a zestaw zawiera nie tylko konsolę, kontroler, ostatnią FIFĘ i 6 miesięcy Xbox Live Gold, ale także drugą, dowolnie wybraną grę.

Xbox One S 2 TB

Przy dopłacie 250 zł możemy już cieszyć się pełną wersją konsoli. W cenie 1849 zł dostaniemy dysk o pojemności 2 TB oraz wszystkie bonusy z tańszego, jedno-terabajtowego zestawu.

Przeczytaj również: Historia smartfona. Te urządzenia zmieniły świat [GALERIA]

Dużą zaletą nowego Xboxa jest wewnętrzny zasilacz, dzięki któremu nie trzeba martwić się o podpięcie urządzenia do telewizora. Przede wszystkim jednak Xbox One został odchudzony o 40 proc., do wersji Xboxa One S, dzięki czemu fani konsoli mogą być bardziej mobilni. Mało tego, Microsoftowi udało się stworzyć konsolę, która jest mniejsza nawet od PlayStation 4 firmy Sony. Dodatkowo urządzenie ciszej pracuje.

Zobacz także: Zmiany w Pokemon Go. Tak będą wyglądali nowi team liderzy!

Twórcy nowego Xboxa One S przekonują, że jest on tak samo wydajny co jego większy poprzednik, Xbox One. Co prawda fani Gears of War doszukali się minimalnych różnic, które wynikają z HDR, ale nie powinny one być odczuwalne dla graczy.

Konsola poradzi sobie z filmami w rozdzielczości 4K i płytami Ultra HD Blu-Ray, a te ostatnio są w stanie spokojnie pomieścić wideo w 4K. Dodatkowo dobrze prezentuje się na telewizorze dzięki niepozornej podstawce, która pozwala trzymać ją w pionie.

Źródła: xbox.com, gry.onet.pl, gry.interia.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: