SuperBiz nowoczesne technologie Zamawiasz jedzenie z Pyszne.pl? Teraz możesz osobiście odebrać zamówienie

Zamawiasz jedzenie z Pyszne.pl? Teraz możesz osobiście odebrać zamówienie

30.07.2017, godz. 11:37
PYSZNE.PL
foto: materiał prasowy

Serwis do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl wprowadza kolejną funkcję. Po darmowej sieci własnych dostaw i możliwości płacenia bitcoinami udostępnia opcję własnego odbioru jedzenia z restauracji.

Pyszne.pl z funkcją pickup
Zamówić z dostawą czy odebrać z restauracji samodzielnie? Największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce uruchamia funkcję oferującą jeszcze większą elastyczność dla użytkowników mobilnej wersji serwisu. Opcja Pickup dostępna jest w aplikacjach na Androida i iOS. - W naszym serwisie można wygodnie wyszukać pobliskie restauracje z każdej półki cenowej. Współpracujemy już z ponad 5 tysiącami lokali, z czego około 850 w samej Warszawie. W Pyszne.pl w parze z różnorodnością oferowanych dań idzie też funkcjonalność. Słuchamy naszych Klientów, dopasowujemy się do ich stylu życia i dodajemy możliwości, które mogą skrócić ich drogę do upragnionego posiłku - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający.

Zobacz również: Helikoptery Ubera w promocyjnej cenie. Loty nad miastem od 20 złotych

Odsetek zamówień w Polsce inicjowanych w kanałach mobile zwiększa się. Dzięki funkcji Pickup można teraz złożyć zamówienie jadąc na przykład z pracy do domu i odebrać je w restauracji po drodze. Po wejściu w opcję „Odbiór" użytkownik zobaczy na mapie swoje ulubione restauracje, w których może odebrać jedzenie. - Części osób najwygodniej jest otrzymać jedzenie dostarczone bezpośrednio do drzwi. Jednak dla innych wygoda może oznaczać coś zupełnie innego: mniej ograniczeń czasu i miejsca, gdy już w drodze do domu mogą zamówić jedzenie przez aplikację, zapłacić i odebrać dania w restauracji, obok której będą przechodzili - wyjaśnia Krupicz.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: