SuperBiz opinie Czy rozmiar ma znaczenie?

Czy rozmiar ma znaczenie?

01.08.2016, godz. 20:25
LUPA
LUPA foto: Super Express

Jak mieszkańcy i mieszkanki poszczególnych krajów szacują średnią? I co myślą na temat idealnej długości? I wreszcie - czy romiar penisa ma znaczenie? Odpowiedzi na te pytania publikuje angielski portal dred.com. Z badań ankietowych przprowadzonych w USA i kilku krajach Europy wynika, że szacunki Polaków i Polek co do długości, zarówno średniej, jak i pożądanej, są niemal najwyższe.

W ankiecie na początku poproszono mieszkańców poszczególnych krajów o to, by oszacowali średnią. Potem poproszono o wskazanie długości długości idealnej. Jeśli chodzi o postrzeganie średniej, szacunki kobiet i mężczyzn były bardzo zbliżone (kobiety - 13,8 cm, mężczyźni - o 0,3 cm więcej). Okazuje się, że szacunki te są nieco zawyżone. W 2015 r. przeprowadzono badania wśród 15 tys. mężczyzn na całym świecie. Wynika z nich, że średnia długość penisa to 13,12 cm.Kiedy przyjrzymy się wynikom badań z poszczególnych krajów okaże się, że najbardziej optymistyczne szacunki dotyczące średniej długości penisa mają Polacy. Mamy też niemal najwyższe oczekiwania, jeśli chodzi o rozmiar idealny (17,3 cm) - o 0,3 cm wyprzedzają nas tylko Austriacy. Dla porówanania, zdecydowanie niższe oczekiwania mają mieszkańcy Wielkiej Brytanii - ich zdaniem penis idealny powienien mieć 14,2 cm. Najmniejszy rozdźwięk między szacowaną średnią a rozmiarem pożądanym jest w Holandii - 1,1 cm.Z badań wynika także, że niezależnie od kraju - większość Panów jest zadwowolona z własnej męskości - 10,3 proc. odpowiedziało, że jej wielkość jest niesatysfakcjonująca, a zaledwie 1,7 proc. - że jest bardzo niesatsfakcjonująca. 29,5 proc. ma na ten temat neutralne odczucia. 44,5 proc. stwierdziła, że jest zadowolona, a 14 proc. - bardzo zadowolona.

A co na ten temat myślą kobiety? Dla 67,4 proc. z nich rozmiar jest "trochę" ważny, ale nie ma nadrzędnego znaczenia. Więcej niż jedna na pięć ankietowanych kobiet (21,4 proc.) stwierdziła, że nie ma to znaczenia. Tylko 11,2 proc. stwierdziła, że rozmiar jest bardzo ważny.

Źródło: dred.com

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: