SuperBiz opinie Jak tanio pójść do kina? [PROMOCJE NA BILETY]

Jak tanio pójść do kina? [PROMOCJE NA BILETY]

10.08.2017, godz. 12:29
kino seans film
kino seans film foto: SHUTTERSTOCK

Duże sieci kinowe przygotowały wiele atrakcyjnych promocji na lato. Ponadto niektóre multipleksy i kina studyjne obniżają ceny biletów przez cały rok. Jeżeli chcesz kupić bilet do kina w rozsądnej cenie, sprawdź, jakie promocje obowiązują w poszczególnych miejscach. Porównaliśmy najciekawsze oferty.

Multiponiedziałki
Multikino zaprasza w każdy poniedziałek na premiery filmowe. Bilety na tego typu seanse oferuje w promocyjnej cenie 15 złotych. Aby skorzystać z promocji, „trzeba dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com i na fan page'u Multikino Polska w prywatnej wiadomości wpisać hasło multiponiedziałki" - można przeczytać na stronie promocji. W odpowiedzi internauta otrzymuje dwa kody, z którymi można zakupić bilety na seans filmowy 2D za 15 zł każdy oraz zestaw barowy Oscar za 12,90 złotego. Kod jest ważny tylko w najbliższy poniedziałek od daty jego otrzymania lub w dniu seansu. Niestety, promocja nie obejmuje filmów 3D, projekcji w salach Platinum oraz projekcji specjalnych i pokazów na zaproszenia.

Środy z Orange w Multikinie
W każdą środę osoba, która ma telefon w Orange, może zakupić dwa bilety w cenie jednego na dowolny seans w Multikinie, oczywiście pod warunkiem, że są wolne miejsca. Bilety w promocyjnej cenie można kupić do 7 dni przed datą sensu. Promocja obejmuje filmy 2D, filmy 3D i i projekty specjalne. Aby dostać drugi bilet gratis, należy okazać aktualny kod pobrany na urządzenie mobilne. W ramach promocji można także zakupić zestaw dla dwojga z 15-procentową zniżką w barze kinowym.

Buenoczwartki
Do 31 sierpnia 2017 r. łasuchy mogą wymieniać opakowania po Kinder Bueno na bilety do kina. Opakowanie po Kinder Bueno White lub trzy opakowania po Kinder Bueno upoważniają do jednego biletu za 12 złotych. W ciągu tygodnia jedna osoba może pozyskać maksymalnie dwa bilety „z recyklingu". Bilet można wykorzystać na dowolny seans w 2D (oprócz pokazów specjalnych) lub 3D w sieci Multikino po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl. Przy kasie należy pokazać SMS-a, który zostanie wysłany na telefon.

Bilety do kina z kartą Multisport
Do 31 sierpnia każdy użytkownik aktywnej karty MultiSport Plus, MultiSport Classic lub MultiActive typu Pracownik, Osoba towarzysząca lub Dziecko/Kids, może otrzymać kody uprawniające do bezpłatnych seansów filmowych w ramach promocji „MultiSport na lato". Każdy kod do końca miesiąca można wymienić w kinach studyjnych i multipleksach w terenie całej Polsce, m.in w Cinema City i kinach Helios. Kody uprawniają do seansów z repertuaru cyklicznego, ale nie obejmują: pokazów przedpremierowych, maratonów filmowych, festiwali filmowych, pokazów specjalnych, seansów 3D, seansow w salach VIP oraz w technologii IMAX i 4DX. Kodów nie wolno wykorzystywać w celach zarobkowych.

W środy taniej w Cinema City
Bilety do Cinema City w środy kosztują mniej. Film 2D można obejrzeć za 16 zł, a film w 3D – za 19 zł (cena nie obejmuje okularów). Promocja nie obowiązuje w dni świąteczne i ustawowo wolne od pracy, w kinach IMAX, Cinema Park i ŠKODA 4DX®.

Cinema City Unlimited
Prawdziwi kinomani mogą oglądać filmy bez ograniczeń w kinach Cinema City w Polsce. W tym celu należy przystąpić do programu Cinema City Unlimited. Miesięczne opłaty za dostęp do nielimitowanych seansów wynoszą 52 zł w Warszawie oraz 44 zł w pozostałych miastasch. Oferta obejmuje także bezpłatną opcję zakupu biletów online i pokazy przedpremierowe.

Visa Kino Letnie
Użytkownicy kart Visa mogą liczyć na rabaty wynoszące 10 – 50 proc. w Sopocie, Giżycku i Zakopanem. Za płatność kartą Visa dostaną m.in. 10 proc. rabatu na bilety kinowe, produkty z kawiarni festiwalowej i barku kina letniego w Sopocie czy 10% zniżki na tourpassy na Kasprowy Wierch i bilety na Gubałówkę w Zakopanem.

Tanie Poniedziałki w Kinie Luna
Warszawskie kino Luna przez cały rok oferuje bilety na poniedziałkowe seanse w cenie 10 zł za sztukę w przedsprzedaż oraz po 12 zł w dniu seansu.

Zobacz też: Ile trzeba wydać na festiwal filmowy? [CENY BILETÓW]

Przeczytaj także: Ile kosztują deszczowe wakacje nad Bałtykiem?

Polecamy: Kinowe hity 2016. Na bilety wydaliśmy blisko 1 mld zł [GALERIA]

Oprac. na podst. multikino.pl, kartamultisport.pl, kinoluna.pl, kino.visa.pl, cinema-city.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: