SuperBiz opinie Nietypowe i oryginalne prezenty świąteczne [ZDJĘCIA]

Nietypowe i oryginalne prezenty świąteczne [ZDJĘCIA]

11.12.2016, godz. 15:02
Prezenty świąteczne
foto:

Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż, a prezentów brak? Z pomocą przychodzi nasz subiektywny i z przymrużeniem oka, poradnik prezentowy. Szukasz nietuzinkowego podarunku? Chcesz być praktyczny i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby? Dobrze trafiłeś.

Pod świąteczną choinką można schować kolejną parę skarpetek, niemodny krawat lub roczny karnet do Białostockiego Muzeum Wsi. Aby przełamać prezentowy marazm polecamy wybór nietuzinkowych poniższych propozycji. Znajdziecie tu czapkę w której gra muzyka, najlepsze etui na smartfona czy dokumenty ze śledztwa z kultowego serialu Twin Peaks.

Zobacz też: Świąteczne iluminacje. Sprawdź, jak wyglądają i gdzie je znaleźć [GALERIA]

1. Czapka ze słuchawkami Bluetooth

Nie możesz rozstać się z ulubioną muzyką nawet w mroźne dni? Z pomocą przychodzi firma ARCHOS, pionier na rynku urządzeń z systemem Android. Jej nowy produkt to ARCHOS Music Beany – czapka z wbudowanymi bezprzewodowymi słuchawkami Bluetooth.

Gadżet zapewnia 8 godzin bezustannego słuchania muzyki, a ładowanie następuje przez port microUSB. Produkt dostępny w różnych kolorach. Cena: 109 zł.

2. Koniec z nocnym podjadaniem

W święta nie ma mowy o diecie i odmawianiu sobie jedzenia. Warto jednak po tych kilku dniach objadania się powrócić do zdrowych nawyków. Ułatwi to Sammy Screamer Motion Alarm, czyli pomysłowy gadżet, który zawieszamy na drzwiach od lodówki, na słoiku z ciasteczkami czy w dowolnym miejscu. Gdy zostanie poruszony nie tylko wyda się z siebie dźwięk, ale również wyśle powiadomienie na smartfona. Cena: ok. 160 zł.

Sprawdź również: Nie tylko Allegro, czyli przegląd świątecznych spotów reklamowych

3. Kółko i krzyżyk

Prosta gra na papierze? Niekoniecznie. Można ją urozmaić, kiedy do gry włączymy specjalną planszę i kieliszki oznaczone kółkiem i krzyżykiem. Reguły gry można ustalić samemu, ale wygrywa ten, kto ułoży trzy kieliszki z jednym wzorem w linii. Cena: od 25 zł.

4. Rękawica palacza

Zakaz palenia w miejscach publicznych to zmora dla miłośników dymka. O ile przez większość roku nie ma dużego problemu z paleniem na zewnątrz, to zimą nie jest to zbyt komfortowego. Ale od czego są rękawiczki zaprojektowane specjalnie z myślą o palaczach. Koniec z marznącymi rękami gdy wychodzisz zapalić. Cena: 79 zł.

5. Stary-nowy iPhone

Chcesz urozmaicić swojego smartfona, ale nie chcesz wybierać wśród powtarzających się etui, które często można spotkać? Jeśli chcesz być oryginalne i wzbudzić zainteresowanie to wybierz retro-etui rodem z lat 80-tych. Z wyglądu przypomina on ceglastą komórkę z antenkę z początków ery telefonów komórkowych. Cena: 69 zł.

Czytaj koniecznie: Do kiedy zamówić prezent w internecie, żeby dotarł na Święta? Sprawdź czas dostawy

6. Sekrety Twin Peaks

W Święta Bożego Narodzenia nie może zabraknąć książek. Długie noce sprzyjają nadrabianiu zaległości książkowych. Żeby nie było jednak sztampowo, warto sięgnąć po wyjątkowe pozycje. Jedną z nich jest propozycja "Znaku", które wydało "Sekrety Twin Peaks" Marka Frosta. Miasteczko Twin Peaks, najbardziej fascynująca serialowa produkcja XX wieku, jedno z największych osiągnięć Davida Lyncha, mistrza surrealistycznej grozy i czarnego humoru, powraca na ekrany już w 2017 roku. Książka Marka Frosta, współscenarzysty serialu, stanowi pomost fabularny między tym, co zdarzyło się w Twin Peaks 25 lat temu, a tym, co czeka nas teraz. Jest niezbędna do tego, by zrozumieć akcję nowego sezonu. Laura Palmer obiecała agentowi Cooperowi, że spotkają się ponownie za dwadzieścia pięć lat. Nadszedł czas na spełnienie tamtej obietnicy... lub groźby. Cena: Od 32,44 zł.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: