SuperBiz opinie Promocje na bilety PKP Intercity na Wielkanoc. Taniej o 30 procent

Promocje na bilety PKP Intercity na Wielkanoc. Taniej o 30 procent

25.03.2017, godz. 06:00
PKP Intercity.
PKP Intercity. foto: materiał prasowy

Osoby, które podczas wielkanocnych wyjazdów postawią na podróż pociągiem PKP Intercity, już teraz powinni zaplanować swój wyjazd. Na kupujących w przedsprzedaży czekają najlepsze opcje cenowe - pula najtańszych biletów w ramach Super Promo oraz rabaty sięgające nawet 30 proc.

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, a wraz z nią upragniony wypoczynek. Osoby, które zaplanują świąteczną podróż i kupią bilet z wyprzedzeniem, będą mogły skorzystać z atrakcyjnej puli biletów w ramach oferty Super Promo. Są to najtańsze bilety dostępne w pociągach Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC).

Sprawdź koniecznie: Pierwsza kobieta maszynista w PKP Intercity [WIDEO]

Jednocześnie m.in. studenci czy uczniowie dzięki przysługującym im ulgom ustawowym za podróż na święta do domu zapłacą jeszcze mniej. Po wyczerpaniu puli najtańszych biletów PKP Intercity oferuje zniżki w ramach oferty Wcześniej-Taniej, obowiązującej na wszystkie kategorie pociągów. Najpierw udostępniane są bilety z 30 proc. rabatem, a następnie z 20 proc. i 10 proc. zniżką. Pule biletów z rabatami są limitowane. W tym przypadku również obowiązują ulgi ustawowe.

Podróżujący, którzy świąteczny wyjazd planują w grupie liczącej od 2 do 5 osób, a jedną z nich jest dziecko, które nie ukończyło 16 lat, mogą wybrać Bilet Rodzinny. W ramach oferty wszyscy dostaną 30 proc. zniżkę. Z dodatkowych ulg skorzystają też posiadacze Karty Dużej Rodziny. Oprócz ustawowych 37 proc. otrzymają również 30 proc. upustu na zakupione bilety.

Wszyscy ci, którzy w czasie Wielkanocy planują odwiedzić klika miejsc, mogą skorzystać z oferty weekendowej, umożliwiającej wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. W okresie świątecznym Bilety Weekendowe PKP Intercity będą ważne o jeden dzień dłużej. Z oferty będzie można skorzystać od piątku (14 kwietnia) od godz. 19.00 do wtorku (18 kwietnia) do godz. 6:00 rano. Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

 

Źródło: PKP Intercity

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: