SuperBiz opinie Zakończył się Kongres 590 w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Zakończył się Kongres 590 w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

18.11.2016, godz. 17:00
Kongres 590 w Rzeszowie
Prezydent Andrzej Duda foto: Super Express

Dwudniowy Kongres 590 w Rzeszowie dobiegł końca. Goście byli świadkiem wielu ciekawych wydarzeń, m.in. rozdania Nagród Gospodarczych Prezydenta RP czy ogłoszenia przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucji dla Biznesu. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji foto.

Oprócz władz Rzeczypospolitej Polskiej obecność na Kongresie 590 zaznaczyły dobitnie startupy. Prezentacje marsjańskich łazików, drukarek 3D, czy urządzeń wspomagających naukę były nie tylko urozmaicającą ciekawostką, ale stały się istotnym komponentem Kongresu.

ZOBACZ TEŻ: Konstytucja dla biznesu Mateusza Morawieckiego [SZCZEGÓŁY]

Jednych z dominujących wątków był też patriotyzm gospodarczy i wzajemne wspieranie się polskiego biznesu za granicą, np. współpracy PKN Orlen, PKO i PZU podczas ekspansji u naszych sąsiadów.

Bardzo dużo uwagi poświęcono małym i średnim przedsiębiorcom, traktowanym zwłaszcza przez rządzących jako fundament gospodarki Polski. MSP zdaniem władz są gwarantem właściwego funkcjonowania polskiej ekonomii w przyszłości.

ZOBACZ TEŻ: [KONGRES 590] 0+0=1. To recepta na biznes wokalisty Iron Maiden

Kongres 590 był "chrztem bojowym" Centrum Wystawienniczo - Kongresowego w Jasionce pod Rzeszowem, otwartego niedawno w okolicach podkarpackiego aeroportu. Była to pierwsza duża impreza organizowana w tym Centrum.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: