SuperBiz prawo przedsiębiorcy Vigget radzi. Magnetoterapia – co warto wiedzieć?

Vigget radzi. Magnetoterapia – co warto wiedzieć?

24.04.2015, godz. 00:00
Vigget radzi. Magnetoterapia – co warto wiedzieć?
foto: SHUTTERSTOCK

Terapia polem magnetycznym to zabieg, bez którego trudno sobie wyobrazić dojście do formy po urazach i operacjach. Ci, którzy korzystali z tego zabiegu w placówkach medycznych w ramach świadczeń NFZ wiedzą dobrze, jak długo trzeba czekać na serię zabiegów. W dodatku NFZ refunduje najwyżej 20 zabiegów, podczas gdy zdaniem specjalistów do pełnej skuteczności terapii potrzeba ich nawet 200. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się aparaty do rehabilitacji w warunkach domowych. W Polsce najwyższej jakości sprzęt tego rodzaju oferuje firma Vigget.

Czym jest magnetoterapia?

Mówiąc najkrócej, polega ona na stosowaniu zmiennego pola magnetycznego o niskiej częstotliwości, które przenika równomiernie przez wszystkie części ciała. Efektem działania pola magnetycznego na ludzki organizm to m.in. poprawa poziomu ukrwienia i dotlenienia części ciała, poddanej terapii, a także poprawa przemiany materii. Magnetoterapia jest bezpieczna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Przeciwwskazania do wykonywania zabiegów magnetoterapii to ciąża, choroby nowotworowe, ostra niewydolność wieńcowa i wszczepiony rozrusznik serca.

Kto powinien korzystać z magnetoterapii?

Przede wszystkim osoby, które doznały rozmaitych urazów, cierpią na reumatyzm, osteoporozę, choroby dróg oddechowych, bezsenność, migreny, stany pooperacyjne. Magnetoterapię zaleca się również w celach terapeutycznych, np. osobom starszym, wyczynowo uprawiających sport lub po prostu chcących poradzić sobie z przemęczeniem.

Czy domowe urządzenie do magnetoterapii jest łatwe w obsłudze?

Jak najbardziej – jest łatwe w obsłudze, niewielkie i poręczne. Urządzenia oferowane przez Vigget ważą tylko około kilograma, a z ich obsługą nie mają problemu nawet osoby, cierpiące z powodu ograniczeń ruchowych. W dodatku cena takiego urządzenia jest wielokrotnie niższa od profesjonalnego sprzętu klinicznego – przy porównywalnych efektach. Użytkownik urządzenia oferowanego przez Vigget może liczyć przez cały czas na pomoc i dodatkowe informacje, dzwoniąc na infolinię bądź bezpośrednio do wskazanego konsultanta.

W jaki sposób nabyć urządzenie do magnetoterapii?

Można skontaktować się z firmą Vigget za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie vigget.pl/pl_kontakt.html lub dokonując zakupów w sklepie internetowym sklep.vigget.pl. Firma organizuje również spotkania promocyjne podczas, których w szczegółowy sposób omawiane są możliwości terapii polem magnetycznym oraz oferowane są specjalne warunki zakupu. Ponadto podczas spotkań promocyjnych każdy klient ma wyznaczonego opiekuna.

Vigget to jeden z liderów polskiego rynku sprzedaży bezpośredniej – firma stworzona przez ludzi z 20-letnim doświadczeniem w branży. Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów są najlepszą gwarancją jej profesjonalizmu. Vigget oferuje produkty służące zdrowiu – m.in. certyfikowane, wysokiej jakości preparaty – a także urządzenia wspomagające procesy leczenia w warunkach domowych z urządzeniami do magnetoterapii na czele. Firma kładzie duży nacisk na przejrzysty, zgodny z prawem i etyką sposób sprzedaży produktów.

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: