SuperBiz wiadomości Anna Komorowska ma nową pracę. I to już od dwóch tygodni

Anna Komorowska ma nową pracę. I to już od dwóch tygodni

06.08.2015, godz. 13:54
Anna Komorowska
foto: EAST NEWS

Pierwsze damy przeważnie są kojarzone z działalnością charytatywną. U boku swoich mężów faktycznie mogą się na tym polu wykazać. Najpewniej przypadło to do gustu byłej już pierwszej damie Annie Komorowskiej. Jak donosi Radio ZET, żona Bronisława Komorowskiego od dwóch tygodni ma nowa pracę - zasiada w radzie Fundacji PZU.

Komorowska zajmuje się kontrolą wielomilionowych wydatków fundacji PZU, ale nie otrzymuje za to wynagrodzenia, bowiem zasiadanie we wspomnianej Radzie to praca społeczna. Była pierwsza dama dostała nową pracę już dwa tygodnie temu, ale inicjatywy Fundacji wspierała od dłuższego czasu. Wraz z Komorowską w Radzie zasiadają m.in. Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego, oraz Jerzy Baczyński, naczelny „Polityki”.

ZOBACZ TEŻ: Zarobki prezydentów na świecie. Ile zarobi Andrzej Duda, a ile Barack Obama

Fundacja PZU działa od 2004 r. Do jej zadań należy realizacja działań filantropijnych grupy PZU. Hasło fundacji to „Pomagamy pomagać”, a obszary działania to edukacja, opieka i pomoc społeczna, ochrona zdrowia oraz kultura i sztuka. W ostatnim czasie najgłośniejszym projektem Fundacji PZU jest kampania „STOP Wariatom Drogowym”, prowadzona w tym roku już po raz drugi. Akcja ma na celu zachęcenie wszystkich uczestników ruchu drogowego do szczególnej troski o bezpieczeństwo.

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: