SuperBiz wiadomości Rekord! Dzień z Tuskiem wylicytowany za 370 tys. zł na aukcji WOŚP

Rekord! Dzień z Tuskiem wylicytowany za 370 tys. zł na aukcji WOŚP

10.02.2017, godz. 15:54
Donald Tusk
Donald Tusk foto: EAST NEWS

Zakończyła się jedna z najbardziej wyczekiwanych licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A w grze był cały dzień z Donaldem Tuskiem, który ostatecznie poszedł za 370 200 złotych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku organizuje charytatywne aukcję internetowe, do których zaprasza znane osoby. "Zwróciliśmy się ze specjalną prośbą do ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków a także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie podczas 25. Finału jakiegoś przedmiotu na rzecz Fundacji. Odzew na nasz apel okazał się bardzo szeroki, a do Fundacji zaczęły napływać wyjątkowe przedmioty od wyjątkowych ludzi." - czytamy na stronie fundacji.

Dzisiaj zakończyła się aukcja, z wygranie której można będzie spędzić cały dzień z "prezydentem Europy", czyli przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem. Zakończona o godzinie 20 licytacja zatrzymał się na kwocie 370 200 złotych, wygrał ją użytkownik sjuluke.

ZOBACZ TEŻ: REPRYWATYZACJA. Sejm przyjął ustawę dot. komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji

W ramach wylicytowanego pakietu czeka na szczęśliwca moc atrakcji. W programie dnia "Wspólnie spędzonego dnia z Przewodniczącym Tuskiem
w siedzibie Rady Europejskiej" znajdziemy:

- wspólne zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli
- obiad z Przewodniczącym Tuskiem
- pamiątkowe zdjęcie
- w prezencie album o Europie podpisany przez szefów państw i rządów oraz przewodniczących instytucji unijnych uczestniczących w posiedzeniach
Rady Europejskiej.

WAŻNE: Zaproszenie nie obejmuje przelotu do i z Brukseli oraz ewentualnego noclegu. Termin wizyty - do ustalenia ze zwycięzcą. Zaproszenie jest ważne dla dwóch osób, czyli zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: