SuperBiz wiadomości Awaria w Alior Banku! Klienci nie mają dostępu do swoich pieniędzy

Awaria w Alior Banku! Klienci nie mają dostępu do swoich pieniędzy

27.07.2017, godz. 16:25
Zwolnienia w Alior Banku
foto: EAST NEWS

Uwaga klienci Alior Banku! Jak donoszą internauci, w bankowości internetowej nastąpiła awaria i od kilku godzin są problemy z zalogowaniem się do konta bankowego. Nie działa również bankowość mobilna.

Awaria w Alior Banku
– Informujemy, że u niektórych klientów mogą aktualnie występować trudności w dostępie do systemów bankowych. Przepraszamy za niedogodności związane z tą sytuacją. Trwają prace nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu – napisano w oficjalnym komunikacie Alior Banku w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Najpierw były podwyżki, a teraz obniżają ceny. Nowy cennik dla klientów mBanku

Z tego co podają zdenerwowani klienci banku, nie tylko występują problemy z logowaniem się do konta. Tym którym uda się ta sztuka, stwierdzają, że nie mogą realizować przelewów, a nawet znikają im pieniądze z konta - pisze serwis Bankier.pl.

Ok. godz. 16 Alior Bank w mediach społecznościowych podał, że usterka została usunięta. "Jeszcze raz przepraszamy za wszystkie niedogodności związane z dzisiejszą przerwą" - podkreślili przedstawiciele banku. Dodano jednak, że "u niektórych Klientów mogą aktualnie występować trudności w dostępie do systemów bankowych".

 

 

Źródło: Bankier.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: