SuperBiz wiadomości Beata Szydło o Złotych Laurach "Super Biznesu": "Jesteście naszą dumą" [ZDJĘCIA]

Beata Szydło o Złotych Laurach "Super Biznesu": "Jesteście naszą dumą" [ZDJĘCIA]

28.10.2016, godz. 14:10
Złote Laury 2016 - Rafał Bochenek
foto: Andrzej Lange/Super Express

W czwartek 27 października w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się już trzecia gala wręczenia Złotych Laurów "Super Biznesu". W tym roku wyróżnienia przyznano w 13 kategoriach. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele biznesu oraz polityki, w tym członkowie rządu Beaty Szydło. Pod nieobecność premier, uroczysty list okolicznościowy szefowej gabinetu, odczytał rzecznik rządu Rafał Bochenek.

- Szanowni Państwo, dziękuję za zaproszenie na galę rozdania Złotych Laurów "Super Biznesu", w tym roku wyjątkową, bo rozpoczynającą obchody 25. lecia dziennika "Super Expressu". Od trzech lat w dowód uznania i osiągnięć honorujecie Państwo osoby, instytucje oraz firmy, które swoim zaangażowaniem, innowacyjnością i kreatywnością wspierają rozwój gospodarczy naszej ojczyzny - czytał rzecznik rządu.

Zobacz również: Złote Laury "Super Biznesu" przyznane po raz trzeci [ZDJĘCIA]

W swoim liście premier Beata Szydło pogratulowała wszystkim laureatom tegorocznej edycji konkursu i złożyła im serdeczne podziękowania za "aktywność na rzecz wspierania wspólnego potencjału gospodarczego, popularyzowania polskich firm, produktów i usług, podnoszenia prestiżu naszego kraju na rynkach międzynarodowych". - Wiem, że Państwa osiągnięcia okupione są ciężką pracą i zaangażowaniem. Jesteście Państwo naszą dumą, a Wasze sukcesy inspirują nas do energiczniejszego wspierania przedsiębiorczości" - podkreśliła.

 

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: