SuperBiz wiadomości Bezgotówkowy Przystanek Woodstock. Jest specjalna oferta Pekao

Bezgotówkowy Przystanek Woodstock. Jest specjalna oferta Pekao

01.07.2016, godz. 15:20
przystanek woodstock 2014
foto: Reuters

Jeśli wybieracie się w tym roku na Przystanek Woodstock, pieniądze możecie bez obaw zostawić w domu. W trakcie festiwalu za wszystko będzie można bowiem zapłacić kartą albo smartfonem. A to dzięki temu, że bank Pekao SA wyposaży punkty usługowe i gastronomiczne na terenie Przystanku w terminale, które umożliwią bezgotówkowe transakcje. Dla tych, którzy zdecydują się z nich skorzystać, bank ma nagrodę.

W tym roku festiwal muzyczny Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Tradycyjnie fani muzyki będą w jego ramach moli wziąć udział w serii wydarzeń znanych jako Akademia Sztuk Przepięknych – czyli w ciekawych spotkaniach z przedstawicielami świata mediów, sztuki czy polityki. Partnerem Akademii jest Pekao SA. Bank zachęca wszystkich, którzy wybiorą się na Woodstock, do pozostawienia w domu gotówki. Tak jest bezpieczniej i wygodniej. Za wszystko będzie można zapłacić kartą, a jeśli ktoś mimo to będzie chciał skorzystać z papierowych pieniędzy, będzie mógł je wypłacić w jednym z czterech ustawionych na terenie festiwalu bankomatów.

ZOBACZ TEŻ: Muzyczne lato festiwalowe [GALERIA]

Bardziej opłaca się jednak płacić kartą albo smartfonem za pomocą aplikacji PeoPay. Dlaczego? Bo wszyscy, którzy się na to zdecydują, dostaną od banku plecak z woodstockowym motywem. Aby go otrzymać, podczas Przystanku wystarczy przynajmniej trzy razy dokonać płatności bezgotówkowej. Co ważne, nie trzeba do tego użyć karty Pekao – wystarczy plastik jakiegokolwiek banku. Pekao będzie miało podczas festiwalu swoje stanowisko, na które wystarczy przynieść potwierdzenia transakcji, by otrzymać atrakcyjny upominek. Wszyscy zainteresowani bankowością mobilną będą też mogli nauczyć się korzystania z aplikacji PeoPay.

ZOBACZ TEŻ: LATO FESTIWALOWE: Od drożyzny w Gdyni po "odważny" festiwal we Wrocławiu [GALERIA]

Woodstockowicze mogą też skorzystać z innej oferty Pekao i zamówić na stronie banku kartę debetową ozdobioną najnowszym wizerunkiem Przystanku Woodstock zaprojektowanym przez samego Jurka Owsiaka. Karta będzie upoważniała do korzystania ze zniżek m.in. podczas tradycyjnych i internetowych zakupów, w hotelach i portalach rezerwacyjnych.

Źródło: prnews.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: