SuperBiz wiadomości Biedronka apeluje o zwrot jogurtów

Biedronka apeluje o zwrot jogurtów

20.03.2016, godz. 17:51
Biedronka
foto: Super Express

Sieć Biedronka i Spółdzielnia Mleczarska Polmlek-Maćkowy proszą klientów o zwrot zakupionych jogurtów. Co jest przyczyną? Producent przyznaje, że w jogurtach o konkretnej serii i dacie przydatności do spożycia można znaleźć ciało obce.

Chodzi o dwa produkty: Jogurt z kulkami czekoladowymi Fru Vita duo 115 g (termin przydatności do spożycia: 25.03.2016 lub 26.03.2016) oraz Jogurt z płatkami czekoladowymi Fru Vita duo 115 g (termin przydatności do spożycia: 26.03.2016). Jogurty można oddać, nawet w przypadku braku paragonu, w najbliższym sklepie Biedronka. Tym, którzy zdecydują się na taki krok, zostanie zwrócony koszt zakupu jogurtu.
Co dokładnie kryje się pod określeniem „ciało obce"? - Jest to część maszyny, w której odbywa się produkcja tego produktu. Na wszelki wypadek postanowiliśmy zorganizować akcję zwrotów tych dwóch partii jogurtu - powiedziała WP Joanna Kulesza z firmy Polmlek. Podkreśliła też, że jest to akcja prewencyjna, ale przyznała, że już wcześniej tego typu reklamacja miała miejsce.


źródło: wp.pl; fakt.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: