SuperBiz wiadomości Biedronka kusi nowych pracowników.... masażami

Biedronka kusi nowych pracowników.... masażami

10.06.2017, godz. 13:45
Sklep Biedronka
foto: Materiały prasowe

Niedawno media donosiły o problemach sieci sklepów Biedronka z pracownikami. Najpierw 2. maja część załogi brała udział w akcji protestacyjnej, której symbolem było logo smutnej pandy. Z kolei niedawno wskazywano na doniesienia, jakoby pracownicy Jeronimo Martins Polska mieli nie wyjechać w tym roku na urlopy w okresie wakacyjnym. Tymczasem sieć stara się przyciągnąć nowych pracowników każdym z możliwych sposobów. Jednym z nich jest oferowanie... masaży w godzinach pracy.

Masaże w Biedronce dla pracowników
Informacja o masażach dla pracowników Jeronimo Martins - właściciela Biedronki, znajduje się w ulotce zachęcającej do pracy w firmie. Mowa w niej o możliwości skorzystanie m.in. z masażu lub zabiegów fizjoterapeutycznych w godzinach pracy. Oferta masaży nie dotyczy jednak pracowników sklepów, ale zatrudnionych w Centrach Dystrybucyjnych firmy.

Zobacz także: Wspólny bilet na kolei już od września

Oprócz tego zatrudnieni w spółce Jeronimo Martins mogą korzystać z grupowych zajęć sportowych, z których można korzystać nawet w czasie pracy.

Biedronka chwali się, że tylko w kwietniu odbyło się w sumie 1,6 tys. zajęć z gimnastyki, a pracownicy ćwiczyli przez 22,5 tys. minut. Pakiet ruchowy to nie jedyny benefit, z którego będą mogli skorzystać zatrudnieni. Umowa na etat bez okresu próbnego, trzydaniowe posiłki oraz bogaty pakiet socjalny – wszystko po to, by zachęcić jak największą liczbę osób do pracy w Biedronce.

 

Źródło: /innpoland.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: