SuperBiz wiadomości Biedronka rozdaje 1000 zł. Wystarczy zrobić jedną rzecz

Biedronka rozdaje 1000 zł. Wystarczy zrobić jedną rzecz

23.06.2017, godz. 09:02
Sklep Biedronka
foto: Materiały prasowe

Idąc za przykładem innych dużych korporacji, właściciel Biedronki postanowił nagradzać pracowników, którzy rekomendują kogoś do pracy w ramach akcji „Polecam Biedronkę". Każda osoba zatrudniona w sieci, która znajdzie kogoś na stanowisko sprzedawcy-kasjera, może liczyć na premię do 1000 złotych. Sprawdź, co zrobić, żeby dostać nagrodę.

Nie jest wielką tajemnicą, że w niektórych branżach brakuje ludzi chętni do pracy. Z problemem znalezienia siły roboczej boryka się również Jeronimo Martins. Spółka ma problem ze znalezieniem pracowników do obsługi kasy, zwłaszcza w dużych miastach. Aby skłonić swój personel do pomocy w rekrutacji, właściciel Biedronki postanowił wynagradzać każdą osobę, która pomoże znaleźć nowego sprzedawcę-kasjera. Na razie systemy poleceń pracowniczych będą funkcjonować w stolicy.. Jeżeli pilotażowy program przyniesie zamierzony efekt, zostanie poszerzony o kolejne duże miasta – ustaliły wiadomoscihandlowe.pl.

ZOBACZ: Biedronka miażdży konkurencję. To w niej najczęściej robimy zakupy

- Nasz program uruchomimy początkowo w Warszawie. Jeśli się powiedzie, co będzie można ocenić po upływie ok. 6-9 miesięcy, planujemy rozszerzyć go na inne miasta. Liczymy na aktywny udział naszych pracowników i dużą liczbę poleceń – poinformowała Biedronka.

PRZECZYTAJ: Masz ten produkt z Biedronki? Lepiej go zwróć

Od 1 lipca za rekomendację osoby do pracy na stanowisku kasjera-sprzedawcy w Warszawie będzie przysługiwać nagroda pieniężna do 1000 zł brutto. Jeronimo Martins będzie wypłacać premię w ratach przez rok, począwszy już od drugiego miesiąca pracy osoby z polecenia. Jeżeli nowozatrudniona osoba przepracuje w dyskoncie mniej miesięcy, nagroda będzie adekwatnie niższa.

- Nagroda będzie wypłacana w transzach, pierwsza część już po miesiącu, ostatnia po 12 miesiącach. Zdecydowaliśmy się na realizację takiego programu, ponieważ chcemy, aby nasi pracownicy czuli się odpowiedzialni za budowanie zespołu i mieli wpływ na to, z kim pracują. Wierzymy, że są oni naszymi najlepszymi ambasadorami i są wiarygodni dla potencjalnych kandydatów – napisała Biedronka w komunikacie prasowym.

Oprac. na podst. wiadomoscihandlowe.pl, portalspozywczy.pl, pulshr.pl

tagi: Biedronka
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: