SuperBiz wiadomości Bilety na mecze Euro 2016 czekają w Biedronce

Bilety na mecze Euro 2016 czekają w Biedronce

11.04.2016, godz. 13:00
Coca-Cola wysyła klientów Biedronki na UEFA EURO 2016
Coca-Cola wysyła klientów Biedronki na UEFA EURO 2016 foto: Materiały prasowe

Bilety na mecze reprezentacji Polski, zwiedzanie stadionu, udział w konferencji prasowej lub karty przedpłacone na zakupy w Biedronce. Takie atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców loterii  „Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM” organizowanej przez firmy Coca-Cola i Biedronka.

Z okazji czerwcowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej we Francji, oficjalny sponsor sportowego turnieju firma Coca-Cola, zorganizowała wspólnie z siecią Biedronka specjalną loterię konsumencką.

Loteria „Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM” została przygotowana dla pełnoletnich klientów sieci sklepów Biedronka przez firmę Coca-Cola, producenta  i dostawcę popularnych napojów i oficjalnego sponsora UEFA EURO 2016TM.

Aby wziąć udział w  loterii,  należy do 24 kwietnia kupić w dowolnym sklepie sieci Biedronka jeden z napojów od firmy Coca-Cola (Coca-Cola lub Sprite w butelce 0,5 l, Coca-Cola w puszce 0,25 l lub Powerade w butelce 0,7 l) zachować dowód zakupu (najlepiej paragon), a następnie zgłosić chęć udziału, wysyłając wiadomość sms pod wskazany w regulaminie numer lub zarejestrować się na stronie www.vipbilety.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Trzy osoby otrzymają nagrodę główną, czyli dwuosobowy pakiet VIP na UEFA EURO 2016TM, który obejmuje bilety 1. kategorii na mecze reprezentacji Polski z Irlandią Północną (12 czerwca) i Ukrainą (21 czerwca), zwiedzanie stadionu od kulis oraz udział w konferencji prasowej z piłkarzami. Zwycięzcy mają także zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie w luksusowych hotelach, posiłki w restauracjach, a także przeloty samolotem. Dodatkowo 1000 uczestników loterii otrzyma dedykowane karty przedpłacone MasterCard na zakupy o wartości 100 zł każda.

Zobacz: Typy klientów centrów handlowych. Sprawdź, który z nich to Ty

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: