SuperBiz wiadomości Bonusy za rejestrację kart prepaid [PORÓWNANIE OFERT]

Bonusy za rejestrację kart prepaid [PORÓWNANIE OFERT]

29.07.2016, godz. 11:53
Smartfon młodzi ludzie biznes
foto: SHUTTERSTOCK

Operatorzy sieci komórkowych kuszą nowych klientów bonusami za rejestrację karty prepaid. Niektórzy z nich oferują 500 zł na rozmowy i SMS-y, 1000 dodatkowych minut, a nawet – telefony komórkowe. Dodatkowo możemy dostać prezenty za przeniesienie numeru z innej sieci. Porównaliśmy najciekawsze promocje oraz sprawdziliśmy, gdzie kryją się „haczyki".

Orange

W sieci Orange dostaniemy za rejestrację 1000 dodatkowych minut na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne oraz 10 GB internetu, ale bonus traci ważność po 30 dniach od jego aktywacji. Prezent można odebrać w ciągu 60 dni od rejestracji karty SIM, wysyłając SMS-a o treści „BONUS" na numer 80028.

Z kolei nielimitowane rozmowy i SMS-y za przeniesieniu numeru kosztują 28 zł miesięcznie, a więc tylko o 1 zł mniej niż w Virgin Mobile w usłudze „#BEZLIMITU". Aby dostać obiecane 14 GB za przeniesienie numeru, trzeba najpierw doładować konto kwotą minimum 25 zł, a następnie włączyć usługę „Cykliczne Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 8 GB dla przenoszących numer" w cenie 28 zł za 31 dni.

T-Mobile

Aby dostać za rejestrację numeru telefon marki Maxcom w cenie 19 zł, należy zarejestrować kartę prepaid przed 31 lipca br. i doładować konto kwotą minimum 100 złotych. Dodatkowo aparat należy zamówić telefonicznie pod numerem +48 608 392 892 u konsultanta T-Mobile.

Przeczytaj również: Bonusy za rejestrację karty SIM. Czym operatorzy kuszą posiadaczy prepaidów

Atrakcyjniejsze nagrody czekają nowych klientów, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile. Dostaną oni 100 zł do wykorzystania na połączenia głosowe i SMS-y. Pakiet jest ważny 90 dni.

Plus

Sieć Plus za rejestrację numeru proponuje 500 zł na SMS-y i rozmowy telefoniczne (z wyłączeniem połączeń specjalnych, czyli wysokopłatnych i międzynarodowych) oraz 50 GB transferu internetowego, jednak na wykorzystanie bonusów mamy tylko 30 dni od daty aktywacji pakietu. Dodatkowo sieć zapewnia jeden rok ważności konta.

Zobacz także: Rejestracja karty prepaid. Gdzie można to zrobić? [PEŁNA LISTA MIEJSC]

Z kolei za przeniesienie numeru od innego operatora można dostać 50 proc. rabatu na wybraną promocję przez okres 90 dni, co pozwala obniżyć do 0 zł koszty połączeń telefonicznych i SMS-ów, a także uzyskać dodatkowe gigabajty na transfer danych. Dzięki promocji możemy zaoszczędzić 12,5 – 14,50 zł miesięcznie.

Play

Sieć Play za rejestrację karty SIM daje jeden rok ważności konta, 100 zł na rozmowy i SMS-y do wykorzystania w ciągu 30 dni oraz 10 GB internetu na miesiąc. Co ważne, starzy klienci są traktowani na preferencyjnych warunkach. Za staż możemy zwiększyć bonus do 500 zł na rozmowy i SMS-y oraz 100 GB internetu w ofercie Play Internet na Kartę.

Osoby, które zdecydują się przenieść numer do Play, dostaną 200 zł na rozmowy i SMS-y (bonus jest ważny przez 30 dni) oraz jeden rok ważności konta.

Virgin Mobile

Za rejestrację karty prepaid w Virgin Mobile dostaniemy zwrot 50 proc. opłat za aktywację lub odnowienie pakietu, w ramach którego zapewnimy sobie bezpłatne rozmowy, SMS-y i transfer danych. Klienci mają do wyboru cztery pakiety: #WSZYSTKO: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER. Zniżka jest przyznawana na dwa pierwsze miesiące.

Dodatkowo klienci, którzy postanowili przenieść numer, dostaną dodatkowe gigabajty do wykorzystania na transfer danych. W pakiecie #PEŁENLUZ będzie to 0,5 GB, w pakiecie #BEZLIMITU – 1 GB, w pakiecie #NAJLEPIEJ – 2 GB, a w pakiecie #DLAMNIESUPER – 3 GB.

Źródła: materiały prasowe, firma.t-mobile.pl, plus.pl, play.pl, virginmobile.pl, orange.pl, gsmonline.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: