SuperBiz wiadomości Boże Narodzenie już w hipermarketach

Boże Narodzenie już w hipermarketach

04.11.2016, godz. 15:38
święta, boże narodzenie, świąteczne zakupy, bazarki świąteczne
święta, boże narodzenie, świąteczne zakupy, bazarki świąteczne foto: Dreamstime

Hipermarkety już rozpoczęły świąteczny sezon. Na pierwszy ogień idą prezenty. Klienci będą mieć sporo czasu na wybór najlepszych podarunków dla swoich bliskich.

Boże Narodzenie na początku listopada?  To możliwe. Hipermarkety już rozpoczęły gwiazdkowy sezon. Na razie przygotowały specjalną ofertę prezentową. Klienci Auchan, Tesco, Carrefour już mogą przeglądać gazetki pełne przykładowych podarunków. Co w nich znajdziemy?

Zobacz: Ile kosztuje utrzymanie niepełnosprawnego dziecka?

Tesco ma 2 gazetki - jedna z prezentami dla dorosłych, a druga dla dzieci. Ta sieć wyraźnie postawiła na prezenty elektroniczne, zestawy kosmetyków, akcesoria do domu, dekoracje świąteczne. W gazetce z ofertą dla dzieci prym wiodą rozmaite zabawki. W dziale z ofertą dla dziewczynek górują lalki Barbie, a dla chłopców klocki Lego (ok. 100 zł za zestaw). W gazetce są też propozycje z cyklu: aktywnie i kreatywnie.

Auchan też ma gotowy katalog z prezentami dla dzieci. Tutaj artykuły numer jeden to gry rodzinne, quadrocoptery, czyli po prostu małe drony (najtańszy kosztuje 84,99 zł) i inne zabawki zdalnie sterowane. Nowością jest pies sterowany na podczerwień (69,99 zł).

Zobacz: Skanery zastąpią kasjerów w marketach

Natomiast Carrefour w swojej świątecznej prezentowej ofercie wyraźnie postawił na edukację. Mnóstwo tam książek, interaktywnych globusów (259 zł) i map (159 zł), książek, malowanek oraz gier planszowych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: