SuperBiz wiadomości Co znajdziesz w mrożonkach Hortex? Tekturę i gumki recepturki!

Co znajdziesz w mrożonkach Hortex? Tekturę i gumki recepturki!

08.02.2017, godz. 11:40
Mrożonki
foto: SE/EAST NEWS

Mrożonki to sprawdzony sposób, aby nie tylko przechować sezonowe warzywa i owoce, ale również, by przygotować szybko obiad dla całej rodziny. Włoszczyzna, chińszczyzna, mieszanki warzyw – oferta mrożonych produktów jest bogata. Okazuje się, że nie wiadomo jednak co może być w środku. Niedawno jeden z klientów znalazł w paczce... gumki recepturki. O sprawie poinformował na Facebook'u. Inny potwierdził, że pośród warzyw zdarzyło mu się znaleźć... tekturę. Czy na pewno wiemy, co jemy?

Pan Arkadiusz któregoś dnia postanowił zrobić rodzinie potrawkę chińską. Do tego chciał użyć mieszanki chińskiej firmy Hortex, w której ku swojemu zaskoczeniu znalazł... gumki recepturki. Sfotografował znalezisko i post opisujący sytuację umieścił na Facebook'u. Informacja rozeszła się na portalu błyskawicznie i spotkała się z falą komentarzy. Jeden z użytkowników, by potwierdzić, że nie był to odosobniony przypadek, dodał zdjęcie, na którym pokazuje, że w szpinaku tej marki znalazł... tekturę.

Pan Arkadiusz w swojej paczce znalazł... gumki recepturki.

Sprawdź również: Rekordowo wysokie ceny warzyw. Za co zapłacimy najwięcej?


Wiadomość dotarła do przedstawicieli firmy. Poprosili o zgłoszenie reklamacji na specjalny adres, jednocześnie zapewniając, że zajmą się wyjaśnieniem sprawy.
Trudno stwierdzić czy była to wadliwa linia produkcyjna, czy takie przypadki zdarzają się notorycznie.

Zobacz także: Tajemniczy klient zdradza tajniki swojej pracy


Pewne jest natomiast, że podczas kupowania mrożonek należy zwracać uwagę na to, aby nie była ona zbrylowana – to oznacza, że mieszanka mogła być wcześniej rozmrożona i powtórnie zamrożona, a więc prawdopodobnie jej zawartość nie jest pierwszej świeżości.

 

Źródło: /wp.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: