SuperBiz wiadomości Netflix za darmo. Jak oglądać?

Netflix za darmo. Jak oglądać?

14.10.2016, godz. 11:56
Co zrobić, żeby oglądać Netflixa za darmo
foto: SHUTTERSTOCK

15 października zacznie obowiązywać nowa promocja, w ramach której przez 4 miesiące będzie można mieć dostęp do Netflixa – największej na świecie platformy VOD z filmami wideo. W serwisie dostępne są tak popularne seriale, jak „House of Cards", „Stranger Things", „Daredevil" czy „Narcos". Zobacz, co zrobić, żeby oglądać filmy i seriale na Netlixie za darmo.

Spółka T-Mobile Polska rozpoczęła współpracę z największą na świecie internetową platformą z materiałami wideo – Netflixem. Już niebawem klienci T-Mobile będą mogli przebierać w kilku tysiącach filmów i seriali oferowanych przez serwis. Specjalna, promocyjna oferta zacznie obowiązywać 15 października.

Przeczytaj również: Aktorzy "Gry o tron" zarobią fortunę za 7 sezon

Posiadacze pakietu nielimitowanego internetu Supernet w opcji T3 w T-Mobile otrzymają 4-miesięczny, bezpłatny dostęp do filmów z oferty Netflixa w jakości HD na dwa urządzenia. Po upływie tego okresu będą mogli wykupić abonament w Netflixie na normalnych zasadach, w przeciwnym razie usługa wygaśnie. Promocja zapewniająca dostęp do Netflixa obejmuje zarówno nowych, jak i obecnych klientów korzystających z usługi Supernet.

To jednak nie koniec udogodnień dla użytkowników sieci T-Mobile. Abonenci będą mogli wybrać opcję zintegrowanej płatności, która umożliwi wystawienie jednej faktury za połączenia telefoniczne i telewizję VOD. Dzięki temu dostęp do usługi uzyskają nawet ci klienci, którzy nie posiadają karty kredytowej. Ponadto, Netflix będzie dostępny na wszystkich smartfonach, które znajdą się w ofercie T-Mobile w 2017 roku.

- Uważnie obserwujemy zachowania i potrzeby klientów, by dostarczać im dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują. Dotyczy to nie tylko usług telekomunikacyjnych, ale również multimedialnych. Widzimy, jak zmieniają się zwyczaje konsumenckie w zakresie konsumpcji treści wideo i jak ważną rolę pełni w nich dostęp mobilny. Dlatego współpraca z Netflixem tuż po jego wejściu na polski rynek jest naturalnym wyborem – mówi Piotr Markowski, dyrektor Departamentu Marketingu B2C.

Zobacz także: Netlix: za abonament zapłacisz w złotówkach, ale oferta jest ograniczona

Netflix ma 83 mln użytkowników na całym świecie. Serwis oferuje filmy fabularne, seriale, filmy dokumentalne, programy telewizyjne, a nawet stand-upy i programy dla dzieci. Wszystko dostępne jest w wysokiej jakości HD lub SD (w przypadku tańszej wersji abonamentu). Klienci mają do wyboru trzy pakiety abonamentowe – dostęp do zawartości serwisu w jakości SD na jednym urządzeniu, dostęp do zawartości serwisu w jakości HD na dwa urządzenia lub dostęp do zawartości serwisu w jakości HD na cztery urządzenia. 80 proc. materiałów dostępnych w serwisie można oglądać z polskim tłumaczeniem.

Źródła: firma.t-mobile.pl, rp.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: