SuperBiz wiadomości Darmowe kanapki w McDonald’s. Jak je dostać?

Darmowe kanapki w McDonald’s. Jak je dostać?

21.11.2016, godz. 11:59
Darmowe kanapki w McDonald’s
foto: SHUTTERSTOCK

Od 21 do 25 listopada w sieci restauracji McDonald's obowiązuje promocja, w ramach której można dostać bezpłatną kanapkę – McMuffina® Farmerskiego. McDonald's zaprasza na śniadanie, podczas którego zjesz na koszt firmy kanapkę z wieprzowiną. Zobacz, co zrobić, żeby zaspokoić poranny głód, nie wykładając ani jednej złotówki.

W akcji biorą udział restauracje z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Lublina i Zgorzelca. Lista lokali, które serwują bezpłatne kanapki, znajduje się na stronie mcdonalds.pl. W trakcie wydawania darmowych kanapek nie można zamówić McWrapa® Wieprzowego z Pieczarkami, ani McTosta Pieczarki i Ser.

Jedna sztuka bezpłatnej kanapki przysługuje każdemu klientowi, który złoży zamówienie między 7.00 a 8.00 rano. Kanapki są wydawane klientom, którzy ukończyli 13. rok życia. W przypadku młodszych osób niezbędna jest zgoda opiekuna. Jeżeli zrezygnujemy z promocyjnej kanapki, która została zamówiona w zestawie, nie spowoduje to obniżenia ceny zestawu.

Zobacz także: Zdobywcy Złotych Laurów. Za co dostali nagrody? [ZOBACZ]

Promocja obowiązuje tylko w tym tygodniu, od poniedziałku 21 listopada do piątku 25 listopada. Organizator ostrzega, że w razie dużego zainteresowania produktem lub z powodu awarii sprzętowych oferta może być chwilowo niedostępna.

Z pełnym regulaminem akcji można zapoznać się na stronie internetowej www.mcdonalds.pl oraz w restauracjach McDonald's biorących udział w akcji. W restauracji dostępne są również inne, odpłatne wersje McMuffina®: Wieprzowy Deluxe, Wieprzowy z Jajkiem, Jajko i Bekon oraz Jajko.

Źródło: mcdonalds.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: