SuperBiz wiadomości Do Biedronki po gry komputerowe!

Do Biedronki po gry komputerowe!

19.04.2016, godz. 14:04
KOMPUTER TELEFON TABLET
foto: SHUTTERSTOCK

Już 21 kwietnia w sieci sklepów Biedronka rusza sprzedaż gier komputerowych i na konsole. W ofercie sklepu będzie trzydzieści różnych tytułów – wszystkie w cenie 39,99 zł lub 59,90 zł.

Biedronka, lubiany w Polsce dyskont, kojarzy się głównie ze sprzedażą tradycyjnych produktów spożywczych w dobrych cenach. Sklep często zaskakuje też swoich klientów wyjątkowymi promocjami - sprzedaje np. jedzenie charakterystyczne dla kuchni włoskiej, egzotyczne owoce czy niezłej jakości wina. To nie wszystko. Od jakiegoś czasu w Biedronce można też zakupić tanią elektronikę, książki czy ubrania.

ZOBACZ TEŻ: Ile zarabia się w Biedronce? SPRAWDŹ STAWKI i planowane podwyżki!

Od 21 kwietnia do tej oferty dołączą także gry komputerowe i na konsole. Jak informuje nas biuro prasowe Jeronimo Martins Polska, właściciela Biedronki, taka oferta pojawia się w sklepach sieci co jakiś czas. Tym razem dla fanów gier przygotowano trzydzieści tytułów:

„Nowa oferta gier w sklepach sieci Biedronka dostępna będzie od 21 kwietnia do wyczerpania zapasów. Wszystkie gry dostępne będą – w zależności od tytułu – w cenie 39,99 zł/szt. i 59,90 zł/szt. Zaznaczamy jednak, że asortyment może się różnić w zależności od sklepu” - czytamy w przesłanym nam komunikacie prasowym. Za którą z wymienionych kwot będzie można kupić daną grę? Odpowiedź znajdziecie tutaj >>>

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: