SuperBiz wiadomości Do kogo trafi Złoty Laur

Do kogo trafi Złoty Laur

04.10.2016, godz. 12:31
Do kogo trafi Złoty Laur
foto: Super Express

Zbliża się trzecia edycja nagród „Złoty Laur Super Biznesu". Uroczysta gala ich wręczenia odbędzie się 27 października w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Uhonorowani zostaną ludzie, instytucje i firmy, których działalność napędza polską gospodarkę. Nagrodą „Złotego Lauru" mogą zostać wyróżnione także konkretne działania i programy autorskie, przyczyniające się do gospodarczych sukcesów Polski.
„Super Biznes" to ekonomiczny dodatek „Super Expressu" funkcjonujący na rynku od ponad 6 lat. W tym czasie zaprezentował Czytelnikom ponad 120 sposobów na własny biznes i niezmiennie propaguje wiedzę o prowadzeniu własnej firmy, doradzając, jak ją rozwijać, korzystając z odpowiednich produktów. Laury, przyznawane przez kapitułę złożoną z przedstawicieli redakcji „Super Biznesu", promują polskich menedżerów oraz propagują inicjatywy dowodzące, że nasza rodzima przedsiębiorczość może być konkurencyjna i innowacyjna.
Nagrody zostaną przyznane w 13 kategoriach, po raz pierwszy w tym roku także w kategorii „Firma 25-lecia". Patronat honorowy nad nagrodą objęli: Krajowa Izba Gospodarcza, Pracodawcy RP, Business Centre Club, Związek Banków Polskich, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Energii oraz Ministerstwo Sportu.
Na gali rozdania „Złotych Laurów" w warszawskim Pałacu Prymasowskim jak co roku pojawi się zaszczytne grono gości: czołowi biznesmeni i politycy. Uroczystość, uświetnioną kameralnym koncertem znanej skrzypaczki Patrycji Piekutowskiej, poprowadzi Anna Popek, która dokona prezentacji nominowanych i zwycięzców. „Złoty Laur Super Biznesu" przyznawany jest najlepszym z najlepszych przez dziennikarzy wnikliwie obserwujących polski rynek, na którym rokrocznie pojawiają się prawdziwe biznesowe gwiazdy. Te najjaśniejsze są cenną inspiracją dla firm stawiających w biznesie pierwsze kroki. Nasi laureaci odnoszą sukcesy, nie unikając ryzyka i wprowadzając śmiałe innowacje. Przy tym działają uczciwie i odpowiedzialnie, niejednokrotnie podejmując inicjatywy na rzecz społeczeństwa czy lokalnych społeczności.
Oto firmy i instytucje nominowane w 2016 roku do nagrody „Złoty Laur Super Biznesu" w kategoriach „Ochrona Środowiska", „Finanse i bankowość" i „Innowacyjność".

Kategoria „Ochrona środowiska":
Nominowani:
Ciech S.A
Grupa Azoty S.A
Hipp Polska
Ikea Polska
Mc Donald's Polska

Kategoria „Finanse i bankowość":
Nominowani:
Euler Hermes
Bank PKO BP
BZ WBK
ING BANK ŚLĄSKI
ALIOR BANK

Kategoria „Innowacyjność"
Nominowani:
Audioteka
Huta Aluminium
WB electronics
Tauron S.A
Adgar Poland

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: