SuperBiz wiadomości Dzień Seniora. PKP Intercity oferuje im zniżkę 30 procent

Dzień Seniora. PKP Intercity oferuje im zniżkę 30 procent

14.11.2016, godz. 12:40
PKP INTERCITY
PKP INTERCITY foto: Materiały prasowe

14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji PKP Intercity przypomina, że każdy kto skończył 60 lat może liczyć na 30 procentowy rabat przy zakupie biletów na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami przewoźnika.

Bilet dla Seniora to stała oferta dla każdego, kto ukończył 60 lat. 30 proc. zniżka obowiązuje na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami PKP Intercity, zarówno w 1 jak i 2 klasie. Promocja jest dostępna w kasach, biletomatach, w internecie lub w aplikacji IC Mobile Navigator.

Sprawdź koniecznie: Nowy rozkład PKP Intercity. Od 11 listopada kupisz nowe bilety

Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek, np. dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Seniorzy korzystający z oferty, nie potrzebują żadnych specjalnych dokumentów czy zaświadczeń.

Dodatkowo, emeryci i renciści mogą odbyć dwa przejazdy w ciągu roku z ulgą 37 proc. w 2. klasie wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity. Prawo do zniżki przysługuje na podstawie odpowiedniego zaświadczenia (wydawanego m.in. przez terenowe jednostki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów), okazywanego wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Należy jednak pamiętać, że przejazd "tam" i "z powrotem" jest traktowany jako dwa oddzielne przejazdy.

 

Źródło: PKP Intercity

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: