SuperBiz wiadomości Dziś kolejne losowanie w Loterii Paragonowej. Do wygrania notebooki oraz iPady

Dziś kolejne losowanie w Loterii Paragonowej. Do wygrania notebooki oraz iPady

28.12.2015, godz. 13:36
paragon, kasa fiskalna
foto: EAST NEWS

To już kolejna okazja dla osób, które zarejestrowały paragon na stronie loteriaparagonowa.gov.pl, aby wygrać cenne nagrody. Tym razem do szczęśliwców trafi sześć notebooków Lenovo ThinkPad oraz pięć iPadów Air 2.

W pierwszym losowaniu w październiku wzięło udział aż 17 milionów paragonów - pod uwagę były brane tylko te zarejestrowane w październiku. W dzisiejszym liczyć się będę jedynie te wystawione w listopadzie. Po losowaniu paragon należy zatrzymać 7 dni. Z branż premiowanych (usługi), w których do wygrania raz na kwartał jest samochód, należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r.

Sprawdź również: Drugie losowanie w loterii paragonowej. Zobacz, kto wygrał

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, trzeba mieć ukończone 18 lat i zrobić zakupy za minimum 10 zł. No, i oczywiście wziąć za nie paragon. Następnie trzeba będzie zarejestrować go na specjalnie do tego celu stworzonej stronie internetowej i czekać na łut szczęścia. Losowania będą się odbywały raz w miesiącu, a do wygrania będą notebooki i tablety oraz samochód Opel Astra. Raz na kwartał odbędzie się losowanie nagrody specjalnej, którą będzie Opel Insignia.

W loterii można rejestrować wyłącznie paragony fiskalne wystawione w miesiącu, w którym dokonujemy ich rejestracji na stronie. Jedna osoba może zarejestrować dowolną liczbę paragonów. Aby wygrać Opla Insignię, należy zarejestrować paragon za transakcję dokonaną w konkretnej tzw. premiowanej branży – obecnie jest to fryzjerstwo i inne usługi kosmetyczne, ale premiowana branża będzie się zmieniała co trzy miesiące. Losowania nagród będą rejestrowane i będzie je można obejrzeć m.in. w zakładce „Losowania” na stronie loterii.

 

Źródło: TVN24 BiŚ

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: