SuperBiz wiadomości El. ME: Szkocja-Polska. Bukmacherzy nie wskazują faworyta

El. ME: Szkocja-Polska. Bukmacherzy nie wskazują faworyta

07.10.2015, godz. 13:29
Robert Lewandowski, Gordon Greer
Roberta Lewandowski chwilę przed faulem Gordona Greera podczas meczu Polska - Szkocja 2-2 (październik 2014 roku) foto: CYFRASPORT

Czwartkowy mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej może przesądzić o awansie naszej drużyny do przyszłorocznych Mistrzostw Europy we Francji. Aby spełniło się marzenie milionów kibiców podopieczni Adama Nawałki muszą wygrać ten mecz, a reprezentacja Niemiec nie może ulec w starciu z Irlandią. Bukmarzechy są zgodni - mecz Szkocja-Polska będzie wyrównany i trudno wskazać faworyta.

Sukces polskich piłkarzy jest niemal na wyciągnięcie ręki. Do końca eliminacji pozostały dwa mecze: w czwartek wyjazdowy ze Szkocją i w niedzielę 11 października z Irlandią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwsze spotkanie ze Szkotami zakończyło się remisem 2:2, a na boisku piłkarze nie oszczędzali nóg - co dobitnie zapamiętał kapitan polskiej ekipy Robert Lewandowski, który został brutalnie sfaulowany przez rywala.

Zobacz także: Robert Lewandowski drugim najdroższym piłkarzem Bundesligi

Podobna ostra walka zapowiada się i tym razem. Potwierdzają to bukmacherzy, który równo premiują obstawienie zwycięstwo Polski i Szkocji. Bwin.com za postawienie 1 zł na wygraną ekipy Nawałki płaci 2,7 zł i tyle samo w przypadku sukcesy drużyny Gordona Strachana. Z kolei remis wyceniany jest na 3,2 zł.

Bardzo podobnie szanse na wygraną obu ekip ocenia STS. Za trzy punkty gospodarzy można uzyskać 2,88 zł, gości 2,85 zł, a remis - 3,2 zł. Największą nadzieję w polskiej kadrze pokładają eksperci z efortuny, którzy wycenili triumf Polski na 2,6 zł. Z kolei w przypadku sukcesu Szkotów - 2,78 zł (im niższa stawka, tym potencjalnie większa szansa na wygraną). Remis premiowany jest kwotą 3,13 zł.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: